Minecraft The Orphanage (Yetimhane !) Oynadım | Yaşı Küçükler İzlemesin

ZaedeusIsHere

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar yeni bir seriye başladım.Bu Seri Minecraft korku haritaları.İlk videomu fazla bilinen bir haritada oynadım.Videoyu yarıda kestim yakında devamı gelir.yaşı küçükler lütfen izlemesin.
İşte video :

İzleyenlere Teşekkürler.Yorumları bekliyorum. Kanalıma abone olarak beni destekleyebilirsiniz.
Kanala gitmek için Tıkla

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Saçlarım Perma kızlar bana hasta :3 *Kafiyeli değil* :(
Olay şu ki haritadan böyle "Kalbim çok hızlı atmaya başladı korkuyorum" felan diyebileceğimiz bir hissiyat alamadım. Son sahnedeki Jumpscare dışında hiçbir şey korkunç değildi. Bir korku filmi klasiği olan *İsmini hatırlayamadığım, küçük kızın söylediği* şarkıda ise "Hass kesin bir şey olacak modundaydım ama hayal kırıklığı oldu tabi.
Anlatımın hiç hoş değil. Biraz espriyle girip milleti yumuşatacaksın ki daha çok korkalım. Sırf senin monoton konuşman yüzünden haritayı oynamadan pek zevk alamayız :(
Yani harita *O kadar korkunç olmasa da* İyi, ama senin anlatımın kötü.
Geliştirilmeli

ZaedeusIsHere

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Saçlarım Perma kızlar bana hasta :3 *Kafiyeli değil* :(
Olay şu ki haritadan böyle "Kalbim çok hızlı atmaya başladı korkuyorum" felan diyebileceğimiz bir hissiyat alamadım. Son sahnedeki Jumpscare dışında hiçbir şey korkunç değildi. Bir korku filmi klasiği olan *İsmini hatırlayamadığım, küçük kızın söylediği* şarkıda ise "Hass kesin bir şey olacak modundaydım ama hayal kırıklığı oldu tabi.
Anlatımın hiç hoş değil. Biraz espriyle girip milleti yumuşatacaksın ki daha çok korkalım. Sırf senin monoton konuşman yüzünden haritayı oynamadan pek zevk alamayız :(
Yani harita *O kadar korkunç olmasa da* İyi, ama senin anlatımın kötü.
Geliştirilmeli
Kardeşim haklısın ama bir konuda fakat farktetiysen videonun ses düzeyi biraz az ve oyun sesleri fullde olmasına rağmen çok az videoya gelmiş.haritayı sen yükleyip oynarsan ürkütücü seslerin videomdakinden daha çok geldiğini görürsün