Minecraft Thumbnail Çalışması

DaxterMorgan

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba,bu resimleri videolarımızın küçük resimleri olarak yaptım fakat burada da paylaşmak istedim,yorum yapabilir misiniz?

Kaan316

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Banda Böyle Şeyler Yaparmısın Kanalımın adı Oyun Haritası ve mc de survival cekecem oyundaki ismim DarkBarrow skinim

Kaan316

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
elinde kılıç zombiyinin kafasını kopartio

Kaan316

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
:D olmadı bn yaparı cinema 4d indirom

Kaan316

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
dexter yardımm et ya ben bu cinema 4d ye rig yüklicem animasyonlar güzelleşsin diyede senşn fotondaki gibi azızları faln acılsın die söyle yapiom olmio

Bilgisayar/Disk C/Prografiles/Maxon/Cinema 4D R 11.5/libary/browser
oraya atiom boş belki steve yaratmam gerekdir dedim yok skypenide versene hem

DaxterMorgan

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oraya atarsan bazen çıkmayabilir,kolay yolu dosyayı orta kısma direkt sürükle

Kaan316

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ota kısım neresi ya bide bana dersini versene 5 rig yükledim attım olmioooo 2 si blender 1 si mine imatör icin zaten yardım ett

DaxterMorgan

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Rig sadece cinema 4d ye göre olmalı.Mine-imatör veya blender rig i yüklersen açılmaz

Batu.

Fus-Ro-Dah!
En iyi cevaplar
0
ota kısım neresi ya bide bana dersini versene 5 rig yükledim attım olmioooo 2 si blender 1 si mine imatör icin zaten yardım ett

lib4d leri attıktan sonra yanda yatay sekmeler olacak. "Content Browser" yazana tıklayıp "Presets"i seç. Sonra senin yükledigin rigler orda çıkar.

Kaan316

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
lib4d leri attıktan sonra yanda yatay sekmeler olacak. "Content Browser" yazana tıklayıp "Presets"i seç. Sonra senin yükledigin rigler orda çıkar.

Allah Razı Olsun Skypeni Versene bu arada[DOUBLEPOST=1377010624,1377010456][/DOUBLEPOST]

İyide İci Boş Riglerin Her programın rigini denedim biri team viverdan yapsın yalvarı