Yardım Minecraft Tinkers’ Construct Modu Yardım edin

Mehmetali_Kurnaz

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben teknik 1.7.10 a başladım ve hiçbirşey kazamıyorum ondan dolayı tinkers construct modundan sanıyorum o modu sildim yanında çalıştıran modlarıda mantle TMechworks sildim bu kezde oyun açılmıyo her şey yükleniyo ve bu hatayı veriyor ama ben modu kullanmak istemiyorum nasıl yaparım
tinkers modu.png

Nedemekkio

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Tinkers constructa bağlı modlar var o yüzden açılmıyor onları da silmen lazım Tinkers Mechwork var more tinkers var constructs armory var iguana tweaks var en popüler olanları bunlar bunlar varsa sil yine olmazsa mod listeni at bakalım hangi modlar bağlı
Kazamıyorumdan kastın yaptığın aletler hemen kırılıyor ise tinkers constructla yapman lazım aletleri internette bakarsan bir sürü anlatımı var nasıl yapacağının

Mehmetali_Kurnaz

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Tinkers constructa bağlı modlar var o yüzden açılmıyor onları da silmen lazım Tinkers Mechwork var more tinkers var constructs armory var iguana tweaks var en popüler olanları bunlar bunlar varsa sil yine olmazsa mod listeni at bakalım hangi modlar bağlı
Kazamıyorumdan kastın yaptığın aletler hemen kırılıyor ise tinkers constructla yapman lazım aletleri internette bakarsan bir sürü anlatımı var nasıl yapacağının
valla bakıyorum tek tek deniyorum açmayan olursa siliyom

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Sildiğin için onun addonları da çalışmıyor ve onun addonları da tinkers constructı istediğini söylüyor. Ya o addonları sileceksin ya da tinkers construct'ı tekrar yükleyeceksin. Kazamıyorum dediğin ise ya eşyan kırılmıştır tamir etmen gerekiyordur ya da mining levelı düşüktür(Yani mining levelı irondır ama sen obsidyen kazmaya çalışıyorsundur gibi). Ayrıca hazır bir mod paketiyse hiçbir modu silmemeni tavsiye ederim.

YeQiu

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tinkers Construct eksik. Modu tekrar yüklerseniz sorununuz çözülecektir. Ayrıca Tinkers Construct silmenize gerek yok. Mod ayarlarından halledebilirsin istediğin şeyi.

Nedemekkio

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Tinkers Construct eksik. Modu tekrar yüklerseniz sorununuz çözülecektir. Ayrıca Tinkers Construct silmenize gerek yok. Mod ayarlarından halledebilirsin istediğin şeyi.
Keşke okusanız biraz adam zaten yazmış modu sildiğini ilk mesajda dünyasındaki bir sorunun tinkers yüzünden olduğundan şüphelendiği için silmiş

YeQiu

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Keşke okusanız biraz adam zaten yazmış modu sildiğini ilk mesajda dünyasındaki bir sorunun tinkers yüzünden olduğundan şüphelendiği için silmiş

Dostum mesajı gayet iyi okudum. Bahsettiği şey sorun değil. Bazı paketlerde oyunu zorlaştırmak için Tinker's Construct dışındaki tüm aletler kapatılıyor. Tinker's Construct silmek yerine config dosyasından ayarı kapatması yeterli. Keşke benim mesajımı okusaydınız biraz.