Yardım Minecraft Türk Creative Sunucusu Aranır

Shenkenator

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Minecraft'ta artık eski tadı alamıyorum. Zamanında bir sürü Creative serverler olurdu.

GameTurk - Çok eski yıllarda açılan, güzel kitleye sahip olan bir hub sunucusuydu ve içinde Creative vardı. Artık o yok.
LCTR - Zamanında en popüler olan, 1.000 kişiyi aşan bir sunucuydu ve içinde Creative vardı. Bu efsane kısa bir süre içerisinde geri dönecek.
UnioCraft - Bu efsanenin ortadan kalkalı 1 yıl oldu. Eski yıllarda Creative bulunurdu içinde. İleriki zamanlarda kaldırdılar.

En kaliteli bulduğum şuanda 3 sunucu var.
Bunlar;
1) SonOyuncu - En kaliteli bulduğum, efsaneliliğini bitirmeyen bir sunucu. Creative'de +200 kişi mevcut.
2) CraftRise - Bu serverde çok kalitelidir. Creative'de +200 kişi mevcut.
3) BetaCraft - Buda bir efsaneden kalan bir sunucu ve hala aktif. Kitlesi iyice azalmış olsada Creative'de +20 kişi mevcut.

Onun haricinde benim eğlenebileceğim bir Türk Creative sunucusu varsa atabilirsiniz. Creative sunucular bir efsanenin parçasıdır.

Son düzenleme:

GokturkTalha

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Sunucular bölümünden istediğiniz kategoride sunucu bulabilirsiniz.

furkanzyldrm

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Benim Bildiğim 4 Farklı Türk Creative Sunucusu Var ;

Craftrise
SonCesurlar
SonOyuncu
EnderOyuncu

Shenkenator

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Benim Bildiğim 4 Farklı Türk Creative Sunucusu Var ;

Craftrise
SonCesurlar
SonOyuncu
EnderOyuncu
Teşekkürler sunucuların adlarını verdiğiniz için. SonOyuncu ile CraftRise açıklamıştım. SonCesurlar şuanda bakımda. EnderOyuncu sunucusu bana uygun. İçinde Creative barındırıyor.