Minecraft Türk Lise Roleplay Sunucusu Projesi

Sunucu fikrini beğendiniz mi?

• Kullanılan toplam oy
    14

Sxrtry

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba yabancılarda gördüğüm bu projeyi bende uygulamak istedim hiçbir merakınız olmasın yeterli bilgim ve yardımcı olacak insanlar var. Okullar olucak Lisede başlayacaksınız. bildiğiniz Türk Okul Roleplayı olucak Rp bilen az ama samp v.s rol yapanlar biliyolar bu tarz bir sunucu açmak isterim tabi sizin beğeniniz olmalı.

Lisede başlayacaksınız sonrasında üniversiteye kadar eğitim görüceksiniz hocalar olucak onun dışında bunlarla sınırlanmayacak dışarısıda olucak uyuşturucu satıcıları polisler silah satıcıları ve birçoğu olucak meslek hayatınızda puanınıza göre bu mesleklere katılabileceksiniz. Eğer puanınız hiçbir mesleğe yetmiyorsa otobüs şöförü veya illegal mesleklere katılabileceksiniz okul içerisinde kavgalar v.s olucak.

Tüm sistemler düşünüldü ve eski roleplay sunucularımdan kalma sistemleri kullanıcam ve sunucu neredeyse bitmiş sayılabilir. Düşünsenize gerçek lisede yapamadıklarınızı burada yapabileceksiniz. Amaç kötülüğe alıştırmak değil. Eğer tam puanla mezun olursanız polis ve doktor olabileceksiniz. tabii ki okulla sınırlı değil sanayi bölgeside düşünüyorum okuldan sonra çalışmak v.s cafeler

LÜTFEN ANKETE KATILIN. :bayrak:

MehmetChik

İnsan beklentisi kadar mutludur.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Harika bir fikirmiş gibi görünüyor. Umalım beğenilsin. Bir sorum olacak bu türü yabancı sunucuların hangisinde gördün?. Merakımdan soruyorum eğer böyle bir yabancı sunucu varsa bana gösterebilir misin rica etsem ?.

Sxrtry

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Anket devam ediyor katılabilirsiniz.

RandomMac5

KreeDome
En iyi cevaplar
0
Bu temada çok eskiden bi sunucu açılmıştı baya takılınıp duruluyordu yani güzel bir proje bence açmalısın

Gutenberg

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben buna yorum yaptığımı hatırlıyordum ama yapmamışım. Neden acaba? :hmm1:Eğer gerçekten kararlıysan çok güzel olacaktır, şahsen her gün 1-2 saat zaman ayırabilirim.