Minecraft Türk Serverlerindeki ''LAPİS'' Kavramı

Dragon_sf_7

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Selam Millet. Bugün Server açmış veya açıcak olanlara /warp lapis koymasının sebebini sorucam. Girdigim her serverde mutlaka lapis var olmazsa olmaz. Lapiszis servere giriyorum tam aradıgım özellikler var diyorum bakıyorum oyuncu sayısı 5 - 12 arası. Girin yabancı CRACK serverlere. Lapis bulabilirmisiniz bulsanız oyuncu sayısı düşüktür. Zaten acaba CRACK yabancı server bulabilirmisiniz oda ayrı bi konu. Asıl PvP o yabancıların serverleridir. Ben açıkçası Lapis kasıp p4 ü basıp kasılıp ölünce skypede sövenlerdende bıktım. Şimdi bana aşşada '' Girme ozaman lan '' demeyin yemin ederim dalarım :D Herneyse açıcagınız serveri lütfen adaletli ve kasılmaya uygun lapissiz açın. Ben yabancı serverlerde oynamak istemiyorum. Eminim benim gibi düşünen PvP ciler vardır. Bazıları tamam lapisi sever. Ama şunuda yapıyolar. Lapisi koyuyolar. Satış fiyatı 10k en az :D güldürücü. Adam giriyo servere 2 saatte ilah oluyo çıkıyo. Bu nedir arkadaşım. Kas bakalım full survivalde p4 :D Neyse demek istedigim Minecraft Serverlerinin Gelişmesi. Örnek benim bildigim 2 server söyleyebilirim Sonoyuncu ve NomercyMC . Ben bu serverleri oynamaktan zevk alıyorum. NomercyMC de tek sevmedigim fazla edit olması onada bir şey demem sonuçta insanlar para verip alıyo. Neyse lapis koymayı birazdaha düşünün bence :)
NOT: Abi chestshop pluginini 3.7.9 yapın veya yeni sürümleri çıktıysa onları yapın. Bug yapıp başımıza bela olanlar var lütfen yani :D

wasdefg

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kaç tane böyle konu açıldı zaten,ayrıca lapissiz olunca güzel mi oluyor factionlar ?

Miyooo

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nedir yani eğlendiriyor mu sizi o saçmalık? gidin adam gibi bi serverde oynayın bi daha onu beğenirseniz gelin beni s*k**
faction dediğin sadece lapisten ibaret değildir ? survival serverlarda bile faction plugini kullanılıyor artık.

wasdefg

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yazar son kelimesinde ne demek istiyor söyleyimmi B)
sökün, ipliği söküyoruz falan ya hani o anlamda :D[DOUBLEPOST=1425998923,1425998712][/DOUBLEPOST]
faction dediğin sadece lapisten ibaret değildir ? survival serverlarda bile faction plugini kullanılıyor artık.
İçinde birlik olan survivaldır faction işte öyle çıkmıştır o çıktığı zaman da fazla server seçeneği olmadığı için sevilmiştir sonradan şu warp hammadde warp bilmemne falan yapıp suyunu çıkardılar ve gayet gereksizdir şu an faction. Factionu ne için oynuyorsun? pvp mi git o zaman direk pvp oyna,oraya buraya yapılar yapmak için mi? git creative de yap

Centeglassered

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sökün, ipliği söküyoruz falan ya hani o anlamda :D[DOUBLEPOST=1425998923,1425998712][/DOUBLEPOST]
İçinde birlik olan survivaldır faction işte öyle çıkmıştır o çıktığı zaman da fazla server seçeneği olmadığı için sevilmiştir sonradan şu warp hammadde warp bilmemne falan yapıp suyunu çıkardılar ve gayet gereksizdir şu an faction. Factionu ne için oynuyorsun? pvp mi git o zaman direk pvp oyna,oraya buraya yapılar yapmak için mi? git creative de yap
Ben de faction oynamıyorum ama artık her türlü sunucuda lapis var. Minigame sunucusunda bile lapis gördüm ben.

Centeglassered

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hayır sunucuda 12 kişi vardı. Spleef falan vardı. Ayrıca boss falan da vardı. Komutan general gibi rütbeler alıyordun. Hazırda bir mapleri vardı. Ham madde lapis falan da vardı. Ordan bahsediyorum[DOUBLEPOST=1425999494,1425999451][/DOUBLEPOST]Ip'si yok sildim uzun zaman önce

ExtendedFox

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Türkiyedeki tek sunuclar factiondan ibaret değil ki. Daha başka çok güzel sunucular var aslında. Hem bunu hakkında bir sürü konu açıldı, hiçbir şey değişmiyor.

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
"Lapisle olmuyor ama lapissiz de olmaz"a döndü ülkede oyunun hali. Nasıl bir sistemse artık.

abdullah2323

BOZKURT
En iyi cevaplar
0
türkiyede faction demek lapis demektir siz bu ikisni ayırmaya çalışmayın çünkü onlar artık karı koca oldular...
Türk gelenek görenekleri arasına girdi

QuestTurk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lapis Ilk cıktıgı gün yabancı sunucudaydım ve lapis çıktıktan sonra gerçekten oyundan sogudum herkes xray açıp xp kasıp p4ler basıp bizi kesmeye başladı. Aynı zamanda altın elmada geldigindede aynı şekil

SaintJermen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nedir yani eğlendiriyor mu sizi o saçmalık? gidin adam gibi bi serverde oynayın bi daha onu beğenirseniz gelin beni s*k**
edit: '' Evet?! '' nasıl bir sorudur anlatsana bana biraz cnm
Arkadaşım, sansürlü de olsa küfür yasak. Lütfen yorumlarına dikkat et :)