Minecraft türk sunucularının kötü yanı

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben liste yapayım
1-Lapüslü fekşun sunucular
2-Ne kadar çoluk çocuk varsa minecraft oynaması
3-Oyuncular crack olduğu için sunucuların crack olması
4-Enes(cool people)'in dediği gibi de 10 yaşında ki çocukların sunucunuza bot atabilmesi
5-Çocukların fekşun sunucu açması
6-Çoluk çocukların mahallede öğrendiği ne kadar küfür varsa sunucuda etmesi
7-Çoluk çocuk kaybettikten sonra millete sövmesi
8-Yeni fikirlerin üretilmemesi
Burda yazdıklarımın yarısından fazlası çoluk çocuğun minecraft oynamasından kaynaklanıyor.Kendi sunucularımızda pek fazla hata yok diye düşünüyorum ben ama herkesin düşüncesine de saygı duyarım.

Cereviel

Ego=1/Bilgi
En iyi cevaplar
0
1. 13 yaş altı grupların amatörce nitrado'dan sunucu alıp her yere spam olarak atması
2. Bot atmak için internette program araştırıp elinde sonunda dandik bir şey bulup herkese "ben proyum" edalarında davranması
3. Pay2Win'in dibine vurulması
4. Yenilikçi olunmaması, ki bakınız Mineplex oyun çıkardığında bir hafta sonra Türk sunucularında olur, ama Türk sunucular oyun çıkardığında (ki benim şu ana gördüğüm tek adam akıllı Türk oyunu @RedFail 'ın skriptli herkesi infectleme temalı oyunuydu) büyük sunucularda o oyun çıkmaz
5. Sunucu alan çocukların genelde harçlığının bolca verilmesinden kaynaklı sunucuların çok ve uzun süreyle açılması
6. Lapis&Faction'un ayrı yazılmasının bile haram olması.

7. Son olarak, Türklerin Türk olması.
7. Son olarak, Türklerin Türk olması. Katılmıyorum Sizin tayfa böyle mesajlar yazdıkça medeni olacağına ilkel bir hal alıyor. Eğer değiştiremiyorsanız bırakın böyle saçma mesajları da değiştirmeye çabalayın biraz.

UmmetEmin

İnsanlar unutulduklarında ölürler.
En iyi cevaplar
0
Tek cümle ile "bu işin para kazanma amacı güderek, dandik, acemice hazırlanmış eksik altsı olan, -13 yaş grubunun premium alamadıkları için crack olarak tabir ettiğimiz sunucuları açması." çoğu sunucu 1 ay açık kalıyor. 5 10 kişi vip alıyor. sonra sunucu kapanıyor. Paralar hosting firmalarında kalıyor. Napacaksın dünyanın adaleti :/

Profesyonelce yapan bir sürü insan var ama %95 oranında "ve" ve "let"ler sunucu açıyor. yapabileceğimiz bir şey var mı ? Yok maalesef.

Dpelqpleq

2 + 2 = 5
En iyi cevaplar
0
7. Son olarak, Türklerin Türk olması. Katılmıyorum Sizin tayfa böyle mesajlar yazdıkça medeni olacağına ilkel bir hal alıyor. Eğer değiştiremiyorsanız bırakın böyle saçma mesajları da değiştirmeye çabalayın biraz.
Cok kapsamlı mesaj, laf sokma niyetinde olduğunu düsünmüyorum.
Mesela, ingilizlerin ingiliz olması, Cereviel'in Cereviel olması, yada pideli köftenin köfteli pide olması gibi bi mesaj var. gibi*

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şahsen ben bilgisizi az olan insanlar sunucu açtığından dolayı sunucularımız ( Türk sunucuları )kötü duruma düştüğünü düşünmekteyim. Ama unutmayın ki çok iyi sunucularımız var. Aynı zamanda kötü iğrenç beceriksiz laflarını kullanarak birbirimizi kötülememiz. Geliştirilebilir lafını hiç kullanmıyoruz.
Not: Unutmayalım ki yaş küçük diye ezmemize gerek yok 17-18-20 li insanlardan daha iyi işler çıkarabiliyorlar

Dantero

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bide şu var adam akıllı bir sürü server varken gidip bu vele₺ lerin açtığı servere giriyorlar ben bunu anlamıyorum? Kimse girmese zaten çocuğun hevesi kalmaz.