Minecraft Türkiye 'nin Batihost'a Yaptığı Büyük Yanlış.

SCTR_KyleBilisim

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Pedra NetWork , kullanıcı isimli discord arkadaşımın adına
fake hesap açılmış ve bana sunucumun 12 tl ye ihtiyacı var batihost'a taşıyacağım
deyip faturalı telefon nuamrası istedi ve Joygame bilenler bilir JP50 yaz 44** numarasına gönder
Wolfteam oyanatanlar bilir bizde kanmayaız 12 tl gerçek olsa atarım fakat 82 TL tutuyor

Asıl konuya gelelim kendini bilemeyen Minecraft Türkiye forum kullanıcıları yani bedavaya reklam sunucu alan arkadaşlar
Batihost'un discord etiket paylaşmadığını söylemiş Batihost'u kötülemişlerdir
Ben batihosta kendim ss attım ve batihosta Etiket ini atmadım + ben Batihost 'u savunduğum ve kelimeyi yazdığım için ban yedim

-- Reklam vermeseler ***buya gitmezsiniz --
(İsmini sölesem önceki gibi beni telefondan arayıp dava açarlar :D yaptıkları o fakat keyubu nun bu iş ile alakası yok!)

Benim sunucumun hem batihost vds'si ve ****bu vds'si var derselerki sen bizim formumuzu kötüledin Batihost'ta vds en var
tamamdır vds mi kapatsınlar para iadesi de istemicem

Minecraft Türkiye ban görüntü
146909

Aşağıdada sen neden keyubu hosting aldın diye sorarsalar forumlarda reklam aldığımızda Batihost luyuz diye bizi küçük düşürüyorlar
bende 2 ortak vds aldım.

S

SennaNetwork

Ziyaretçi
Yalnız bunu söylemen komik kendin dolandırıcılık yapıyorsun ben bizzat keyubunun yetkilisiyle yani sahibi ile görüştüm ve bana söylediği şu "Bu adam yaklaşık 4-5 aydır bizi kandırıp bedava reklam almış 'sunucu alma bahanesiyle' ancak ana sunucusu bizde dahi değil bunu tespit ettik. En son ki reklam talep tarihi ise 19 ocak. 19 ocaktan 2 şubata kadar 14 gün geçtiği için 14 gün boyunca ban attık ek olarak firma kurallarına göre bu yasak. Siteye kayıt olan ve reklam talep eden herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır yazıyor Hizmetin kapatılmadı sunucun sonlandırılmadı reklam yapma avantajın kaldırıldı yukarıda da belirttiğim gibi Hem Minecraft Türkiye'yi hemde Keyubu'yu kandırdığı için Süreli ban yedin. Yani burada konu açıp firmayı kötüleme hakkın yok.

Ekli dosyalar

• unknown.png
    unknown.png
    214 KB · Görüntüleme: 238
Son düzenleme:

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
Yalnız bunu söylemen komik kendin dolandırıcılık yapıyorsun ben bizzat keyubunun yetkilisiyle yani sahibi ile görüştüm ve bana söylediği şu "Bu adam yaklaşık 4-5 aydır bizi kandırıp bedava reklam almış 'sunucu alma bahanesiyle' ancak ana sunucusu bizde dahi değil bunu tespit ettik. En son ki reklam talep tarihi ise 19 ocak. 19 ocaktan 2 şubata kadar 14 gün geçtiği için 14 gün boyunca ban attık ek olarak firma kurallarına göre bu yasak. Siteye kayıt olan ve reklam talep eden herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır yazıyor Hizmetin kapatılmadı sunucun sonlandırılmadı reklam yapma avantajın kaldırıldı yukarıda da belirttiğim gibi Hem Minecraft Türkiye'yi hemde Keyubu'yu kandırdığı için Süreli ban yedin. Yani burada konu açıp firmayı kötüleme hakkın yok.
14 gün sonra banı kalkacak o forumdan burayı kötüleyecek. insanlar garip varlıklar