| Minecraft Türkiye | Nitrado Kalitesi & 1.7.2 Faction/PVP 82 Kisi Kapasite 16GB Ram/Kanit İceride Sadece Dene!

NeoTürk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
http://minecraftturk.com/styles/mctr/xenforo/icons/logo.png

IP Adreslerimiz: 5.62.119.190:25565
mctr.minecraft.to
V1.7.2

Minecraft dünyasi cok genis ve sonu olmayan bir dünyadir.Bizde Bu Dünyayi Size Sunuyoruz. Minecraft Türkiye ekibi olarak sizlere
6GB RAMLI 82 Kisi Kapasiteli Bir Sunucu Actik.Lag Oldugu Dairinde Bu Rami 8GB Yapariz.Siz Oyuncularimiz İcin Masraftan Kacınmadik.Bizim Asıl Hedefimiz Para Kazanmak Degil.Sizlere ve kendimize eglenceli,saygili,dürüst bir oyun sunmaktir.Bu oyunuda fazla uzakta aramaya gerek yok.
mctr.minecraft.to
Web Sitemiz Yakında Acilacaktir

Serverimiz 6GB RAMLİ 82 Kisi Slotludur.
Nitrado Kalitesidir.
Uygun Vip Fiyatlari
Cesitli Bosslar.
Eglenceli Eventler.

Nitrado Serverları, TÜV sertifakalı Ökostorm (Öko Elektrik) sistemi ile çalışır
Hem Elektrik Tassarufu hem de Cevreye zarar vermeden Calisir.
Nitrado Kalitesi.

Daima En Üst Düzey Yenilikler Yapiyoruz Sizlere Güzel Bir Oyun Cıkarmaya Calisiyoruz.Bu Kalitemizi Ortaya Koyuyor Ve Sizleri Sunucumuza Bekliyoruz.

1.Nesil Kurucular
Hamit Saglam:Availible
NiyaziCoskun:NiyaziCoskun(Premium)
2.Nesil Yöneticiler

Admin:Votkalimon
3.Nesil Yöneticiiler
Moderator:Executer_1
4.Nesil Yönetici
Builder:Renji

[DOUBLEPOST=1391030164,1391016473][/DOUBLEPOST]Güncel

Son düzenleme:

Aykovan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ip yi yanlis yazmışsınız mctr.minecrafto.to değil mctr.minecraft.to olcak

NeoTürk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Reel Türk Sen Kendi Serverindan Baska Hangi Serveri Begeniyonki.Bana Hangisi Sematik Göstersene Servera Girmeden Herseye Karar Veriryon.Bilgisizligin Hep Ön Planda Kendi Serverin Cok Kisi OLSUN Diye Baskalarinin serverina laf atiyorsun.Unutmaki lapisli seninde serverin vardir.Kullandıgın host Nitrado iken 7/10 yaziyn buildde 1 tane sematik varsa göster hadi ayrica yetkililer ne yazacagima sen karar veremessinki bu benim reklamim senden 100 kat daha iyi reklam yapanlari KISKANİYORUSN '!

CatafallQue

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Minecraft Türkiye diye RPG server var isim ordan alıntı. Vipler uçuyo rehberler uçuyo. Edit itemlilerden dolayı rahat dolaşamıyosun
Klasik 12 yaş altı bebe serveri

CatafallQue

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Zaten banladı serverda beni de. Adminleri gm1 olmasına ramen oyunculara dalıyor elimde kanıt var.

H

hsndmrts_

Ziyaretçi
konuyu güzel yazmışsın da sunucuyu kötü yapmışsınız :D o spawn nedir öyle :D

NeoTürk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Reel YKT Hostingdeyken Kim İyidi Gördük :D[DOUBLEPOST=1391081892,1391081862][/DOUBLEPOST]Caff kanitin varsa göster :)[DOUBLEPOST=1391081960][/DOUBLEPOST]Bi kere Reel Senin Serverla Benim Server Kıyaslanamaz.Birincisi sen RPG tarzi bi server kurmussun benim faction Faction server kur öyle gel

H

hsndmrts_

Ziyaretçi
Numaranı Ver biraz konuşalım senle ?[DOUBLEPOST=1391082184,1391082154][/DOUBLEPOST]Anlarız 17 olduğunu ASD:QW:E:QWE:QW:E:QWE[DOUBLEPOST=1391082211][/DOUBLEPOST]Rizelee Yasının profil resminden kaç olduğu belli oluyor sen bence konuya karışma <_<
profil resmi ile ne alakası var yaşım 16 en azından dürüstüm