Duyuru Minecraft Türk'ten Ücretsiz Sunucu!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ya anlamadım ben şimdi atıyorum benim furkan diye bir arkadaşım var ben buna özelden
Knk şu sayfaya bi el atsana dedim o da el attı siz onun benim tarafımdan beğendiğini nasıl anlayacaksınız.
Ve mesela profilimde sizin sayfanızı paylaştım bunu paylaşınca size bildirim geliyor mu paylaştığımı nerden biliceksiniz :D

Gold125

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ne Zaman Açıklanır Bir Bilgisi Olan Var Mı ?

sahra

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Minecraft Turk Sunucusu Varken Pek Sanmiyon insanlarin Diger Swlere Gitcegini

B

Brkelbk

Ziyaretçi
:D LoL lük bi konu :D nekadar beğensen ve paylaşsanda yinede rastgele seçilecektir :D

LeemonXTr

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben her zaman minecraft türkü beğenirim sonuna kadar minecraft türkçüyüz

craft_man

Shia LaBeouf
En iyi cevaplar
0
Sayfayı beğenen, paylaşan ve arkadaşlarına önerenleri sayfa üzerinden görebiliyoruz. Tabii ki bi arkadaşın mesajında bahsettiği gibi arkadaşınızı "kanka şu sayfayı beğensene" şeklinde davet ederseniz bunu anlayamayız. Facebook'un arkadaşınızı davet etme özelliğiyle davet etmelisiniz. Bu özelliğin nasıl olduğunuzu bilmiyorsanız o kadarda önemli değil sayfayı beğenip o yayınlanan resmi paylaşmanız yeterli. Biz her türlü anlarız kimin ne yaptığını, tabii ki rastgele seçilmeyecektir. Beğenip paylaşanlar arasından rastgele seçilecektir.

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Sayfayı beğenen, paylaşan ve arkadaşlarına önerenleri sayfa üzerinden görebiliyoruz. Tabii ki bi arkadaşın mesajında bahsettiği gibi arkadaşınızı "kanka şu sayfayı beğensene" şeklinde davet ederseniz bunu anlayamayız. Facebook'un arkadaşınızı davet etme özelliğiyle davet etmelisiniz. Bu özelliğin nasıl olduğunuzu bilmiyorsanız o kadarda önemli değil sayfayı beğenip o yayınlanan resmi paylaşmanız yeterli. Biz her türlü anlarız kimin ne yaptığını, tabii ki rastgele seçilmeyecektir. Beğenip paylaşanlar arasından rastgele seçilecektir.
Hm tamam bu açıklayıcı oldu demekki resmi paylaşacakmışız onu anlayabildim :D
Teşekkürler, garanti olsun diye sayfayı da paylaştım zaman tünelimde görüp beğenecek olan adam beğenir :)

craft_man

Shia LaBeouf
En iyi cevaplar
0
Bu haftasonu çekiliş yapılır, o zaman açıklanır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...