Minecraft Ücretsiz Server

ZekeriyaR3KT

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sa gençlik.
Size bir şey söyleyeceğim.
Bildiğiniz ücretsiz minecraft server kurma sitesi varmı , aternos ve server pro gibi olmasa 512 MB bin üstünde olsa iyi olur.
Çünkü hep bir server açmak istemisimdir ama durumum yok.
Yardım etmek isterseniz Discordum : ZekeriyaR3KT#6049

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
Amacın sunucu açıp para kazanmaksa ücretsiz sunucu arayışından vazgeç, yok eğlenmek, arkadaşlarla eğlenmek diyosan aternos ve server.pro en iyileri zaten.

ZekeriyaR3KT

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
*•.¸♡ Ⱬ€ϰ€☈♗☿ꍏⱤ3₭₮ ♡¸.•*#6049. Discordum.

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Aternos ve Server.pro sitelerinden başka bir sitede ücretsiz bir Minecraft sunucusu açabileceğini pek sanmıyorum. Aternos sunuculara 2GB 'a kadar RAM verebilmekte. Duruma göre bu sayı değişiyor tabii. Ücretsiz açtığın sunucularda en fazla arkadaşlarınla birlikte oynayabilirsin. Eğer normal bir sunucu açmak istiyorsan cebinden bir miktar çıkmak zorunda.

DeathPearl

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Tek çare minecraft_server.exe indirip oradan kendin serverını kurup bilgisayarına göre servera ram verip kendi ip adersin üzerinden host açacan.Bu sayede başkalarıyla oynayabilirsin

DarqLord41

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konuyu hortalacağım. Hemen olmaz demeyin eğer arkadaş şuanda forumda ise ben seve seve yardımcı olurum. 8 GB Rama kadar da ücretsiz veririm. Tekrar söylüyorum konu sahibi arkadaş buradan güncel dc ismini versin yeter.

ZekeriyaR3KT

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Konuyu hortalacağım. Hemen olmaz demeyin eğer arkadaş şuanda forumda ise ben seve seve yardımcı olurum. 8 GB Rama kadar da ücretsiz veririm. Tekrar söylüyorum konu sahibi arkadaş buradan güncel dc ismini versin yeter.
cok saolun böyle bi teklif verdiğiniz için discord adresim :
ZekeriyaS#6049 saolun yeniden <3

bioflugel

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Discord: Theyka#0083 ulaş veriyim sunucu