Onaylı Tanıtım Minecraft Üzerinden Sesli Konuşma & Discord Bağlantısı - Minecord Plugin Tanıtımı

dostveviski

Yazıyor...
Sponsor
En iyi cevaplar
17
Ruh hali
Oyun Sürümü
1.8.x-1.15.x
158756

Minecraft Üzerinden Sesli Konuşma & Discord Bağlantısı - Minecord Plugin Tanıtımı

Merhaba dostlar bugün sizlere Minecraft'ta sesli konuşmanızı sağlayan Minecord ücretli eklentisini tanıtacağım.
158740

Eklenti Hakkında

Bu eklenti minecraftta sesli konuşmanızı sağlıyor. Haritada yakınızda olan oyuncularla sesli iletişim kurabilir veya global ayarını açarak oyunda bu ayarı açan herkes ile sesli konuşma yapabiliyorsunuz.
158747

158748

Grup konuşmaları sizin oyununuzda yakınızdaki oyuncuları kapsar. Sadece yakınınızdaki kişilere sesiniz gider ve onların sesleri size ulaşır.
Eklentiyi kurmak için Discord sunucunuz olmalı ve bu Discord sunucunuza eklentinin botunu eklemeniz lazım.

Detaylı Olarak Şuradan İnceleyebilirsiniz.

spigotmc.org/wiki/minecord-wiki-ri/
158749

158750

Sunucunuzu tamamen sesli iletişimi olan bir sunucu haline de getirebilirsiniz. Sesli iletişimi aktif hale getirmeyen oyuncular, sunucuya giriş yapamaz.
158751

Eklentinin Genel Özellikleri

Eklenti tamamen discord bot üzerinden çalışıyor. Oyundaki oyuncuları ve pozisyonlarını ele alarak aktif bir şekilde, algoritma aracılığıyla ses odalarını ayarlıyor.
Eklentinin Bungeecord desteği mevcut. Bunun yani sıra database bağlantıları da kurabiliyorsunuz.
Sesli iletişim için "press to talk" yani bas konuş özelliği de mevcut. Eklentinin kendi skor tablosu var ve bu skor tablosunu istediğiniz gibi düzenleyebiliyorsunuz.
Ses kanallarını deaktif hale getirdiğinizde otomatik olarak oyuncuları iletişimden atıyor.
Eklenti, 1.8-1.15 dahil olmak üzre bütün sürümleri destekliyor.
İsteğe göre PlaceholderAPI, WorldGuard, MVdWPlaceholderAPI, DiscordSRV destekleri bulunuyor.
Oyuniçi TTS mesaj özelliği.
Bütün görünüm tamamen özelleştirilebilir olarak sunuluyor.
Eklenti tam döküman oluşturuyor.
Gelişmiş bir bug koruma sistemi içeriyor.

158758

Eklentinin Komutları ve Yetkileri

/minecord (help) - Eklenti hakkında yardım komutu.
/minecord reload - Eklentiyi yeniler. (minecord.reload).
/minecord link - Minecraft ve discord hesabınızı ayarlamanızı sağlayan komut. (minecord.link).
/minecord unlink <player> - Minecraft ve discord hesabınızı ayırır. (minecord.unlink, minecord.unlink.others, minecord.unlink.bypass).
/minecord toggle (player) - Sesli iletişimi kapatıp açar, yöneticiyseniz diğer oyuncuların sesli ileşimini aktif veya deaktif hale getirebilirsiniz. (minecord.toggle, minecord.toggle.others, minecord.toggle.bypass).
/minecord board - Eklentinin skor tablosunu açıp, kapatabilirsiniz.
/minecord mute <player> - Sesli sohbette susturur. (minecord.mute, minecord.mute.bypass).
/minecord unmute <player> - Susturmayı kaldırır. (minecord.unmute).

minecord.forcevoicechat.bypass yetkisiyle istediğiniz sesli sohbete katılabilirsiniz. (Bu yönetici veyahut oplara uygun bir yetkidir.)

158759

Eklentinin Tanıtım Videosu

158760

İndirme Linki

spigotmc.org/resources/minecord-voice-chat-in-minecraft.59479/

158761

Eklenti bence çok güzel hazırlanmış ve verileri desteklemesi muhteşem. Umarım işinize yarar.
İyi günler dilerim...

ChiaX

Team Arcenia
Emektar Üye
En iyi cevaplar
37
Ruh hali
Vaay bu kadar işlevsel olduğunu bilmiyordum. :ciddi:

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Çok mantıklı bir plugin. Özellikle RP serverlerinin #1 numaralı tercihi olmalı bu.

TumuBurada

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu Konuyu Görünce Bir Anda Craftrise'ın Çok Yakında mı Bilmem Getireceği Oyun İçi Konuşma Özelliği Aklıma Geldi.:vız: