Minecraft ve Herobrine :) (Öyle spoiler değildir kesinlikle.)

SurvivalMan

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
RavenBurga: O gerçekten oyun içi varlık mı yoksa successful_troll.swf mi ?
Notch: Gerçek değil Ama yakında olabilir.
Bunu Markus Persson geçen hafta cuma Tweetlemişti.Ve bugün gelen Update'le ilgili bende bayağı (!) büyük sorunlar yaşadım.Herobrine gelebilir,gerçekten.Hatta şöyle seçenek yapabilir dünya daha seçeneklerde : Herobrine mode : off-on,kesinlikle böyle yapılacaktır yapılırsa.Böylece hiç oyuncu kitlesi azalmayacak,hatta inanılmaz bir biçimde artacaktır.Yeni gelen Minecraft Texture Pack'in (Default) dan sonra,Ruh kumu (Soul Sand) Madenler,falan her şey çok değişti.Ben 1.5.1 ve ya 1.5.? sürümlerinde,Herobrine'nin bu biçimde geleceğine inanıyorum.Ve Herobrine görsellerdeki gibi korkutucu olmayacak,tersine Bir Human bile olabilir.(Kanka falan olur takılırız diye düşünen vardır eminim :) ) Yani human derken şundan bahsediyorum ; Oda build yapacak,maden yapacak.Hatta Madende bile karşılaşılabiliriz.Biz saldırırsak oda bize saldıracaktır gibime geliyor,öyle olağanüstü yetenekleride olmayacak.Belki o bize ilk dalar,Mesela : Enderman gibi.Gözüne baktığımız zaman nasıl dalıyorsa,işte öyle dalabilir.Işınlanma gibi şeylerinin olacağını sanmıyorum.Yani daha çok CPU olacak Herobrine,bkz : Pigmen (SADECE SALDIRDIĞINIZ ZAMAN SALDIRIR).Böyle yapılmasa bile Notch buna benzer bi tweet attı : ''Herobrine yapmak gibi planlarım yok ama söylentileri sürdüreceğim HAHA.'' İnanın ne kastettiğini anlamadım. (Bunu bu kasım zamanları Tweet yapmıştı diye hatırlıyorum,hatam varsa affola) Bence Herobrine çok güzel olucak.Yani en azından olursa.Köylülere karşı düşman olacak gibime geliyor,ama ne yalan söyleyim KESİNLİKLE ''ALPHA'DA HEROBRINE VARDI.'' yani, bu anlattığım gibi değildide,daha çok sizi izliyordu.Ama bilmiyorum,o dediğim gibi Herobrine Mode : Off-on Ayarı (Olmayan) Herobrine'nin fanlarını çok sevindiridi,mesela beni,umarım anlattığım gibi olur,böyle korkanlar o yüzden-off yapar.KESİNLİKLE ÇOK EĞLENCELİ OLUR :) !