Minecraft ve Minecraft PE Server Kiralama - Hanibu.net

KilllerDragons

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu düzenlenmesi yapılmasını öneririm ve ayrıca fiyatları biraz pahalı buldum.
İyi satışlar dilerim.
Bence fiyatlar iyi normalinde slot sınırsızda öneri olarak göstermişler nitradoda daha pahalı tutar bende aylık 100 liramı ne yapmıştı ondan bana göre bu iyi görünüyo

Hanibu

Hanibu Game Hosting
En iyi cevaplar
0
bir şey sorucamda paypal kartı geçerli mi
Paypal üzerinden ödeme yapabilirsiniz. Onun dışında mastercard amblemi varsa verdiğimiz Sonteklif.com(kredi kartı) ile ödeme yapabilirsiniz.

Bu bölüm Hosting Şirketleri Bölümü Sorun Yok

Vergi Levhanızı Veya Şirket Olduğunuza Dağir Kanıt Atarmısınız
Forum yönetiminin bilgisi var. Ben öğrenmek istiyorum diyorsanız, pm atarsanız bilgi verebilirim.

Konu düzenlenmesi yapılmasını öneririm ve ayrıca fiyatları biraz pahalı buldum.
İyi satışlar dilerim.
Sizin görüşünüz ama uygun fiyat olduğunu düşünüyorum. Yinede yorumunuz için teşekkürler.

AzePvP

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
şu an yaptığımız kampanyada aldığınız pakete 1 gb ram ekliyoruz. Onun dışında cpu sınırlamamız aşırı kullanım olmadığı sürece yok.
Teşekkürler ilginiz için.

Ayrıca canlı desteğimiz aktif olmuştur. Uygun olunduğu vakit online olunmaktadır.
siteye girince master card visa falan onlarin yaninda steam isareti var steamle odememi yapiliyo ?

RedFail

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Fiyatlar rezalet. Ni***** adlı şirketten aldığım sunucunun RAM'i 6GB. 30TL Ödüyorum. Burada 6GB için 70TL :o .

caylak29y

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
yer saglayıcı nerde aceba ve vergi levhalarını koyarmsınız size zahmet hostig tanıyorsunuz server degil

caylak29y

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bu hiçbir şey anlamına gelmiyor gelen ziyaretciler üyeler her dk başı yöneticiye sormaz haksızmıyım normal olarak dediklerim en azında resimleri atlamsın ki ziyaretcilerde bilgili olsun benim demek istedigim bu yanlış anlama yani

http://mygamehosting.net/banka-bilgileri/