Minecraft Windows 10 Edition Oynayalım - Bölüm 1

SalihTech

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Youtube'de herkezin normal minecraft let's play'i yaptığını görünce bende Türkçe Minecraft Windows 10 Edition let's play'i yapma kararı verdim, bu benim ilk let's play video denemem ve sesim berbat olduğu için bir kadın robot sesi kullandım ve video sıkıcı olmasın diye gerçek olmayan birçok hikaye kullandım, Minecraft Windows 10 Edition'daki ilginç özellikleride anlatmak yerine gösterdim, daha az sıkıcı ve daha iyi bölümler yapabilmek için öneriye ve eleştiriye ihtiyacım vardı, buyüzdende bu foruma konu açtım, iyi izlemeler ve önerilerinizi ve eleştirilerinizi lütfen yazın :)

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ses çok kötü olmuş keşke kullanmasaydınız.

OrnitorenkAdam

Hıyar isteyen köpekbalığı
En iyi cevaplar
0
Yemin Ediyorum Şu Sesten Yerlere Yatarak İzliyorum O Ne Lan ds:aDs.DS:D

Centeglassered

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sen çok olay hatırlıyorsun. :D
Abi ses çok iyi ya asdasdf[DOUBLEPOST=1441455593,1441455419][/DOUBLEPOST]Var ya kendin konuşarak yapsan çok da güzel izlenir. :D

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Niye öyle diyorsunuz :( Belki çeviri sesi değil o . Belki ablasına yengesine annesine falan okutturdu kağıda yazdıklarını. Belki yurtdışında yaşıyorlar ve türkçesi o yüzde böyle. HAYIR BUNLAR DA OLASI İHTİMALLER SONUÇTA :S :p

SalihTech

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Niye öyle diyorsunuz :( Belki çeviri sesi değil o . Belki ablasına yengesine annesine falan okutturdu kağıda yazdıklarını. Belki yurtdışında yaşıyorlar ve türkçesi o yüzde böyle. HAYIR BUNLAR DA OLASI İHTİMALLER SONUÇTA :S :p
Konuda sesim berbat olduğu için bir kadın robot sesi kullandım yazdım, ama çeviri sesi gerçekten değil, bir animasyon sitesindeki robot seslerinden biri.

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konuda sesim berbat olduğu için bir kadın robot sesi kullandım yazdım, ama çeviri sesi gerçekten değil, bir animasyon sitesindeki robot seslerinden biri.

kardeşim benim. kimsenin sesi berbat değildir. bu her insanda olan ortak bir kişisel takıntıdır. ilk denemenden sonra atardın o endişeni. bide şu var insan kendi sesini farklı duyar. hoperlörden duyduğumuz kendi sesimiz aslında başkasının bizi duyduğu tondan farklı gelir. bu bilinen bişeydir. takıntı etme. dilerim yakın zamanda kendi sesinle olan videolarını görmeye başlarız.