Minecraft Windows 10 Edition Oynayalım - Bölüm 2

SalihTech

Marangoz
En iyi cevaplar
0

Zeynep yine Minecraft Windows 10 Edition oynuyor ve busefer olayları anlatmaya yoğunlaşmak yerine oyunun özelliklerine ve ava ve dekarasyona yoğunlaşıyor.

Zeynebin sesi robot ses ve video yapımında birçok sorunla karşılaştım, 3 tane uzun ve başarısız çekim oldu ve video uzunluğu yüzünden asıl olması gereken 2.bölümü 2'ye böldüm, ilk yarısı bu bölüm diğer yarısı 3.bölüm oldu, yani şuanda sessiz 3.bölüm hazır.

Shrike

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
bunu bekliyordum sonunda geldi

Hannabell

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bunun olabileceğini daha önce bilmiyordum doğrusu bugün fazlasıyla şaşkınım zaten şimdi daha da şaşkın oldum
*Beyaz Gelinlik*:pof:

Hannabell

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bana gayet mantıklı geldi, ama eğer değilsede sorun değil mümkün olduğunca fantezi yapmaya çalışıyorum.
Önce oyunu oynarken çekiyon sonra da senaryoyu yazıp üzerine mi ekliyon?
Bu arada o ses olayını neyle yapıyon?

SalihTech

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Önce oyunu oynarken çekiyon sonra da senaryoyu yazıp üzerine mi ekliyon?
Bu arada o ses olayını neyle yapıyon?
Evet, Önce oynuyorum sonra senaryoyu yazıp ekliyorum, Oyunu oynarken genellikle o sırada Aklımda senaryo uyduruyorum ama o uydurduğum seneryoyunun çok az bir kısmına yer veriyorum senaryo yazımında, mesela bu videoda dışarıda aynı anda kar ve yağmur yağması, beyaz ağaçlar ve yanıp eriyen zombilere şaşkınlık göstermem geçici senaryodada vardı son senaryadoda, Ses Şeyini Bir animasyon sitesinin 2 türkçe robot sesinden birini şeçip yazıp konuşturarak yapıyorum, Audacity Windows 10 la çalışmadığı için Robot sesini konuşturmaya kalmıyor her bölüm için ayrı ayrı animasyon yapmak gerekiyor, Sonrada kafa ve çevresini normal video olarak çekiyorum, sonra tüm videoları bir programla uyumlu olacak şekilde formatını değiştiriyorum ve videoları birleştirip uygulanması gereken efektleri uyguluyorum, Bunlar bitincede normal olarak YouTube'ye upload ediyorum.

mertix35

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
abi bune yaw ses kalıtesı berbat robot deeıl google transtle bu :D