Minecraft Windows 10 Edition Oynayalım Filmi Tanıtımı

SalihTech

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yukarıdaki Tanıtım videosu şaka değildir, Minecraft Windows 10 Edition oynayalım serisi için bir film çekme kararı aldım, aslında almak zorunda kaldım çünkü oyun modunu bir ara yanlışıkla creativeye aldım ve tüm emeklerim (ve ödül alabilme özelliği) gitti, ve nasıl gittikleri hakkında senaryo gerekiyordu ve buda çok uzun ve sıkıcı bir bölüm'e yerleştirilebilirdi, onun yerine film yapma kararı aldım işte, Filmin video çekim kısmı bitti ve şuanda seslendirme kısmı kaldı, Film 1 saat 7 dakika (67 dakika) sürecek ve ekran çözünürlük oranı ilk defa 4:3 yerine 21:9 olacak, Film Let's playdan çok Google Çevirinin saldırıları, Netherda dolaşmalar ve doğada dolaşmalarla geçecek, Filmde Zeynep hiçbir olay anlatmayacak çünkü kaydettiğinden haberi yok (Minecraft Windows 10 Oynuyalım 3.bölümünü izlerseniz daha iyi anlarsınız) ama onun yerine Google Translate kendi yaşattırdığı olayları anlatacak (zeynebi korkutma amaçlı) . Bu anlattıklarım kesin senaryo değil çünkü senaryoyu daha hazırlamadım, Film hakkında şu an kesin bilgi bu ay içinde çıkacağı.

Alphatex

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben oynadım hiç güzel değil Pocket Editona benzemiş. :S

Helter

Pattes
En iyi cevaplar
0
21:9 cidden hoş olur.

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
assasins creed unity trailerin müziği yanlız

SalihTech

Marangoz
En iyi cevaplar
0
assasins creed unity trailerin müziği yanlız
müzik Lorde adlı bir sanatçının aslında bir dizi için yaptığı bir şarkı (hunger games'ti sanırım) ama assasins creed trailerindede kullanılmış (müziği ilk ordan gördüm) müzik güzel olduğundan trailierimde kullanayayım dedim ve tam uydu.

ereneren2

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Salih bu nedir lo

Google tranlate ne alaka salih bu arada ben eren :D

SalihTech

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Seriyi anlamayanlar için, Minecraft Windows 10 Edition Oynuyoruz Serisi şuanda 3 bölümden oluşan bir türkçe let's play dir, bölümlerin özetlerini kısa kısa yazıyorum, Tam bölümler YouTube'de aranıp bulunabilir ayrıca bu forumdada her Bölümün aynı konusu vardır.

Bunlardan biri, bunda hikayeler ağırlıklı; https://forum.gamer.com.tr/konu/minecraft-windows-10-edition-oynayalim-boeluem-1.296301/

Gelecek bölümlerin ve filmin anlaşılması için ve Zeyneb'in Google Çeviri ile karıştırılmaması içim bu bölüm yani 3. Bölüm mutlaka izlenmeli, yoksa hiçbirşey anlayamazsınız; https://forum.gamer.com.tr/konu/minecraft-windows-10-edition-oynayalim-boeluem-3.297942/

LoudCloin

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Malesef kötü :/ filmin içindeki o şarkıyı duydugum andan itibaren soğudum filmden :D