Minecraft XBOX Game Pass'e Giriyor!

Minecraft Türkiye

Minecraft Türkiye
En iyi cevaplar
0

116158

Minecraft XBOX Game Pass'e Giriyor

Selam forum gamer ailesi. Bu gün her ne kadar XBOX oyuncusu olmasam da beni heyecanlandıran
bir konu ile karşınızdayım. Başlıktan da neden heyecanlandığımı anlayabilirsiniz.
Uzatmadan başlayalım.
Not : Bu konu Minecraft'ın orijinal sitesinden çevirilmiştir
minecraft.net/en-us/article/minecraft-coming-xbox-game-pass

XBOX Oyuncularını Heyecanlandıran Haber!

Forza Horizon, Ori and the Blind Forest... gibi harika ötesi oyunların ortak noktası sizce nedir? Biraz düşünün.
Hepsinin ortak noktası XBOX Game Pass'te olmalarıdır. Yakında XBOX Game Pass'e Minecraft'da katılacak. Sevinçle bekliyoruz!
Bunu bir trailer ( yani tanıtım ) ile kutlayalım mı?
Bence çok güzel bir fikir!

Anlamayanlar için anlatalım;
XBOX Game Pass, düşük bir aylık ücret ile yüzlerce muhteşem oyunu sizin önünüze koyar ve erişmenizi sağlar.
Bence bu harika. Benim XBOX Game Pass'im bitecek diye endişeleniyorum. XBOX Game Pass ile daha fazla bilgi edinebilir ve
ayrıca ilk aya özel 1$ ile deneme ayınızı başlatabilirsiniz.

Zaten bir Xbox Game Pass üyesi misiniz, ama Minecraft'ta yeni misiniz? Bu durumda, küresel topluluğa ve eğlenceli yapı, mimari ve el işçiliği ( ayrıca hayatta kalma ) oyunumuza hoş geldiniz! Minecraft ın denizlerini yeni bir hayatla dolduran en son güncellememiz, ya da Minecraft'ın en büyük güncellemesi
olan Villiage güncellemesi gibi, ona benzer güncellemelerimiz gibi, keşfedilecek çok eşya ve hayvan var!
Dümdüz kazmayın veya bir creeper a sarılmayın!
Zaten Minecraft topluluğundakiler için sevinin!
Yakında XBOX Game Pass'i olan arkadaşlarınızla oynayabileceksiniz.

Ne Zaman?

Minecraft, 4 Nisan'da XBOX Game Pass'e sürülecek ( sürüldü ).
Nintendo Switch, Windows, VR, iOS ve Android gibi Minecraft oyununun Bedrock versiyonu olacak.
Minecraft'ın büyülü dünyasına katılmak için XBOX Game Pass almayı unutmayın!

Yazarın Notları

Evet, geldik Türkçeleştirdik biraz da kendi yorumumu katayım. Bence XBOX, Minecraft'ı Game Pass' e şimdi almakla
çok geç davrandı. Daha önceden alsaydı, daha büyük kitleye ulaşabilirlerdi. Diğer yandan arkadaşlarımız ile oynayabileceğimiz için
gayet mutlu oldum. Aslında XBOX um yok ama sizin adınıza sevinmiş olayım bari. Peki, nedir bu XBOX Game Pass? Fiyatı nedir?

XBOX Game Pass Nedir?

XBOX Game Pass, aylık ödediğiniz ücret ile XBOX oyunlarını çok para vermeden sadece bir aylık ücret vererek size erişim sağlayan bir sistem. Yani aylık bir sistem. Her ay çok fazla kaliteli oyun bu camiaya katılıyor.
İlk ay deneme ayı 14 günlük bir deneme süresi sunuluyor. Peki diğer aylar ne kadar? Hemen cevaplayayım;
Şu an çok büyük indirim var! Gerçekten büyük. 1 Aylık ücret 59TL yerine sadece 5,90TL!
3 aylık ise 177TL yerine yine 5.90TL! Bu indirimi duyunca gerçekten şok oldum. TAM %97 indirim var!

Bir konumuzun daha sonuna geldik. Benim diyeceklerim bu kadar!
Tekrardan;
İyi oyunlar, iyi forumlar...