Minecraft Yasaklanmasın(imza kampanyası gibi)

wasdefg

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar ^^ bildiğiniz ya da bilmediğiniz gibi minecraft büyük saçmalık ve yalanlardan dolayı incelenmeye alındı Mesela araba çalıp yıldızlı mafya babası olduktan sonra kulede doğup legolarlan bişeyler yapıp şiddet uygulayıp beyin mıncıklanması falan yaşıyormuşuz Bunun için Bir youtuber in başlattığı kampanyaya sadece 30 saniyede katılabilirsiniz kesinlikle daha uzun sürmez isim soyisim yazıp katılıyorsunuz uzatmadan
LİNK:https://www.change.org/p/minecraft-minecraft-yasaklanmasın

Şimdi de biraz konuşup fikirlerimi yazacağım Minecraftta Redstone mod plugin texturepack gibi eklentilerle istediğimiz HER şeyi yapabilecekken bu oyun oynayanların yaratıcılığını bu denli geliştirirken yasaklanması büyük bir saçmalık tamam kan yok araba çalmıyoruz ama belli başlı eklentilere bunlar da yapılabilir Fakat kan veya araba çalmak bir oyunun yasaklanma sebebi olamaz benim görüşüm böyle arkadaşlar

Prenscan13

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
+7 yaş sınırı geldi yani yasaklanmadı içiniz rahatlasın

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
O evet evet yey yey evet yey
arabada çalabiliyosun diyen çocuğa burdan büyyüüüüüük bir selam <3
Kan fışkırıyor diyen SALAH kadınada burdan selam yolluyorum
Canıma değsin ^^,
Ama şimdi bakanlık büyük konustu bilmeden abarttı yok kan varmış yok o yok bu. Oynadıktan sonra dedi işte böyle böyle yaş sınırı getirildi bence birazcık yalan gibi geldi ama iyi yasaklanmasın

SirProNauth

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
O evet evet yey yey evet yey
arabada çalabiliyosun diyen çocuğa burdan büyyüüüüüük bir selam <3
Kan fışkırıyor diyen SALAH kadınada burdan selam yolluyorum
Canıma değsin ^^,
Ama şimdi bakanlık büyük konustu bilmeden abarttı yok kan varmış yok o yok bu. Oynadıktan sonra dedi işte böyle böyle yaş sınırı getirildi bence birazcık yalan gibi geldi ama iyi yasaklanmasın

SON DAKIKA|| Bakanlık fifayı incelemeye aldı!!! resmi ;

Eşcinsellik yaydığı için bakanlık incelemeye almış. Ve M&B Warband'da incelemede evlilik olduğu için. Sims serisinide alabilirlermiş...

Prenscan13

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
SON DAKIKA|| Bakanlık fifayı incelemeye aldı!!! resmi ;

Eşcinsellik yaydığı için bakanlık incelemeye almış. Ve M&B Warband'da incelemede evlilik olduğu için. Sims serisinide alabilirlermiş...
laynnnn mount and blade warbandı mııııııı birde fifa lan bu ş********r ne yaptıklarını sanıyorlar[DOUBLEPOST=1423419333,1423419303][/DOUBLEPOST]
7 yaşın altında mc oynayan var mı ki
benim küçük kardeşim

ByTheEfsane

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Yeter artık!Başka derdimiz yok gibi Minecraft'a taktınız!Sonunda herkes görecek yasaklanmayacak...Cidden yetti ama ha.Bu ne her yerde;forumda "yasaklanmasın",facebook'ta "yasaklanmasın"...Cidden artık gına geldi bunları görmekten.Keşke Greenpeace gibi kuruluşların kampanyalarına bu kadar önem verseniz...

SirProNauth

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Yeter artık!Başka derdimiz yok gibi Minecraft'a taktınız!Sonunda herkes görecek yasaklanmayacak...Cidden yetti ama ha.Bu ne her yerde;forumda "yasaklanmasın",facebook'ta "yasaklanmasın"...Cidden artık gına geldi bunları görmekten.Keşke Greenpeace gibi kuruluşların kampanyalarına bu kadar önem verseniz...

Dalga geçiyoruz. Trip atmana gerek yok.

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Yetmedi mi artık şu konular ayrıca madem Minecraft'ta şiddet olmadığını biliyorsunuz neden bu kadar çabalıyorsunuz ki incelemeler sonucun da her şey ortaya çıkacak zaten, bana göre boş işler bunlar.