Minecraft Yeni Zorluk: Çok Zor-Tek Komut Bloğu

Poyro

Super Smash Brothers for Nintendo Switch
En iyi cevaplar
0
Devamı Eklenecektir Kanalı Takip Edin
Kod Açıklamadadır

Berk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
çok zor olmuş gerçekten :D
0/10 Sen Yapmadığın için V*l*t

Son düzenleme:

DamRISH

Donuts :3
En iyi cevaplar
0
Bunu bir Youtuber paylaşmıştı. Sapling sanırım. Genede iyi yani

YasirUS

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Normal Bir Devre Yaptıktan Sonra Tek Komut Bloğuna Sığdırmak Aşırı Derece Kolayn
Ilk Tarafa Kuralları Gamerule Ayarlıcak Biyer Yapıyoruz İleridede
Fill Komutu Kullanarak Oto Yenilenen Bir Devre Kuruyoruz
Sonra Devreyi Yapıyoruz Devre İçin 5,6 Tanesini Editlemek Bile Yetiyor

xUmutAuthors

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bunu bence sen yapmadın dostum :) ordaki yeri bir youtuber yapıyor dedinki hayır tabela neden ingilizce ve onun yaptıgıyla aynı lütfen bir mesaj degiştirip ben yaptım demeyin.

Poyro

En iyi cevaplar
0
Bunu bence sen yapmadın dostum :) ordaki yeri bir youtuber yapıyor dedinki hayır tabela neden ingilizce ve onun yaptıgıyla aynı lütfen bir mesaj degiştirip ben yaptım demeyin.
MCEDİT filter'ı kullandım oyüzden ingilizce
Bunu bir Youtuber paylaşmıştı. Sapling sanırım. Genede iyi yani
Evet ama onu kullanmak için schematc indiriyorsun, ayrıca o tüm modları etkilemiyor. benim planım tüm mobları editleyerek yapmak. Örneğin enderdragon'a çok güçlü bir giant binecek

PwParadox

Konun için düşüncem profil kapağımda
En iyi cevaplar
0
MCEDİT filter'ı kullandım oyüzden ingilizce

Evet ama onu kullanmak için schematc indiriyorsun, ayrıca o tüm modları etkilemiyor. benim planım tüm mobları editleyerek yapmak. Örneğin enderdragon'a çok güçlü bir giant binecek
mcedit filitresinde öyle bir şey yok ki sadece devreyi filitreliyorsun ve o komut bloğunun içindekileri web sitesine yapıştırıyorsun tabelayıda oradan ayarlıyorsun birkaç kişiyi kandırabilirsin ama herkesi kandıramazsı.
ayrıca enderdragon'un üstündeki giant hiçbir şey yapamıyacaktır çünkü giantlar doğal halleriyle sizin peşinizden gelmez.Tabi yapmayı biliyorsan ki bunu yapabiliceğini hiç sanmıyorum.

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayır tabela MCEdit filter'ında o tabela otomatik çıkıyor. Ben de tabelayı değiştirmeyi bilmiyodum başta aynı iftirayı yemiştim.
@Poyro basit ama güzel. O kodu notepad'e yapıştırıp tabelanın yazısını orda değiştirebilirsin. Ayrıca sistemin yanına tabela ekle mesela Yapan: Poyro diye sonra MCEdit'te alırken onu da seç o camın önünde otomatik beliriyor :)
Lütfen insanların emeğine saygı duyun bana da aynı iftirayı atmıştınız. Size kolay geliyor olabilir fakat bu cidden kolay değil. Bu kadar kolaysa siz de yapın hadi.

Poyro

En iyi cevaplar
0
mcedit filitresinde öyle bir şey yok ki sadece devreyi filitreliyorsun ve o komut bloğunun içindekileri web sitesine yapıştırıyorsun tabelayıda oradan ayarlıyorsun birkaç kişiyi kandırabilirsin ama herkesi kandıramazsı.
ayrıca enderdragon'un üstündeki giant hiçbir şey yapamıyacaktır çünkü giantlar doğal halleriyle sizin peşinizden gelmez.Tabi yapmayı biliyorsan ki bunu yapabiliceğini hiç sanmıyorum.
MCedit filtresinin nasıl olduğunu büyük ihtimalle bilmiyorsun. orada devreni kuralına göre ayarlıyorsun sonra onu mcedit'te filtreliyorsun. O tabela ayarlarda soruluyo istiyor musun istemiyor musun diye. Eğer evet dersen o tabela çıkıyor tabii yapımcı yabancı olduğu için tabela türkçe değil. Yani bu tamamen benim icadım. Ama tabii şundan esinlendim:
Ama sadece konusunu. İnanmıyorsan sadece bu icatdın 100% aynısını yapan kişinin kanalını ve videosun göster bana.

Bu arada o enderdragon üstünde giant'ı yapabillirim 1.5 yıldır redstone ve komutlar üzerinde çalışıyorum

YasirUS

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Komut Ustası Adında Bir Kanal Vardı Türkçe Anlatıyor McEditi Ayarlıyor Bosuna İngilizce İzleme

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yok filter'da ayarlayabiliyosun tabelayı.