Minecraft Yunuslar - Snapshot 18W15A!

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

95d529af08db61463468fbcadce57f4b-DolpinHeader.jpeg

Minecraft Yunuslar

Minecraft 1.13 İndir, Snapshot 18w15a

Merhabalar! Minecon Earth 2017'nin sonundan beri beklediğimiz o an sonunda geldi! Ne mi geldi? Tabii ki de heyecanla beklediğimiz, her snapshot çıktığında oyuna eklenip eklenmediğini kontrol ettiğimiz o sevimli yunuslardan bahsediyorum! "Doğru mu duydum?" diyorsanız, sıkı durun; "Evet, bu sefer gerçekten bu snapshot ile Minecraft'a yunuslar eklendi!", demek isterdim, belki de diyebilirim, bilemiyorum. İzninizle hemen bakmaya gidiyorum!

Bu haftaki snapshotta aylardır beklediğimiz yunuslar oyuna sonunda dahil edildi. Yunuslar buz dağları biyomu hariç her deniz biyomunda bulunuyorlar. Denize atılan eşyalar ile oynamayı severler ve sürekli su yüzeyinden zıplayıp, geri denize atlar ve maviliklere dönerler! Papağanlardan sonra gelen sevimli dostumuz yunuslara böylelikle merhaba demiş olduk; tabii bir tek yunuslar eklenmedi, neler eklendiğini aşağıdaki listeye yazdık.

18w15a ile Gelen Değişiklikler

• Yeni varlık: Yunuslar!
  • Yeni blok: Conduit!
  • Yeni blok: Mavi Buz!
  • Yeni eşya: Denizin Kalbi!
  • Yeni eşya: Nautilus Kabuğu! (kafadanbacaklı yumuşakçalar grubundan sedefli deniz helezonu)
  • Buz dağları şimdi donmuş okyanuslarda da oluşabiliyor.
  • Artık su altı "gece görüşü" etkisine sahip olmayacaksınız.
  • Su, artık biyomlara göre farklı renklere sahip olacak.
  • Yeni video seçeneği: Biyom karışım mesafesi!
  • Denize girip çıkarken kendinizi kaymak gibi hissedeceksiniz!
  • Tekrardan 1x1 boyutundaki deliklerde yüzebilirsiniz!
  • Su altı sis rengi biyomlar arasında daha doğal şekilde değişecek.
  • Sis için biraz daha optimizasyon yapıldı.
  • Işık sıvı bloklarda çok daha ileri gidebiliyor.
YUNUSLAR
  • Dondurulmamış herhangi bir okyanusta bulunurlar.
  • Çok tatlı görünüyorlar, ya sizce?
  • Yunuslar çok oynak canlılar ve yüzen eşyalar ile oynamayı çok seviyorlar.
  • Ayrıca bindiğiniz teknelerin peşinden hızlıca yüzmek gibi bir hobileri var.
  • Eğer onlardan birisini üzersen, hepsini üzmüş olursun. :huh:
  • Daha fazla farklı davranış ve özellik, yakında eklenecek.
SU
  • Suyun ışık engelleyici özelliği değişti.
  • Bu özellik sadece yeni yerleştirilmiş su blokları için geçerli; yaklaşan bir snapshotta bu konu ile ilgili tüm parçaları ele alacaklar.
  • Her okyanus biyomuna özgü eşsiz bir su rengi var ve bataklıklar artık daha iğrenç ve daha sıkı olacaklar.
  • Yeni oluşturulan chunklarda, sıcak okyanus ve benzeri alanların yakınlarında donmuş okyanus bulmanız daha az olası olacak.
Ayrıca Mojang tarafından gizemle bahsedilen bir blok daha var, pek ayrıntı vermek istememişler açıkçası:
Teknik İletim Hattı, Conduit!
  • ????
  • Emin değilim.
  • Bu nedir?
  • Neredeyiz?
snapshot.PNG

Minecraft 1.13 Server Yazılımı
Snapshot 18w15a Sunucusunu İndir
launcher.mojang.com/mc/game/18w15a/server/3f9534ab77a524593db7a20196e41ae36b23d69d/server.jar

Evet arkadaşlar, Minecraft 1.13 sürümünde beklediğimiz bütün yenilikler bu snapshot ile birlikte sona erdi. Bundan sonraki snapshotlarda sadece ufak değişiklikler ve hata düzeltmeleri olabilir. Ama belli olmaz, belki geliştiriciler hiç beklemediğimiz farklı yeniliklerde ekleyebilirler!

LWJG.PNG

Bir sonraki snapshot tanıtım konusunda görüşmek üzere. Hoşça kalın.

Pledix

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hemen indiriyorum. Suyun biyoma göre renk değiştirmesi ilgimi çekti acaba nasıl bir şey?

Pledix

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Test sürümlerini etkinleştirmelisiniz yoksa OYNA kısmında gözükmeyecektir.

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sonunda beni oyuna eklediler.

PwParadox

Konun için düşüncem profil kapağımda
En iyi cevaplar
0
Mojang’dan istediğim tek şey hızımı pişirilmiş bir salyangozdan daha yavaşa düşüren su bloklarını mağralara koymamaları. Birde yukarı doğru yüzerken yanında blok varsa daha yavaş çıkmanın bir mantığı yok.

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ahh evet anime avatarlı biri nedenini açıklamayıp bana yanlış olduğumu söylüyor. Klasik internet :^)
(Şaka yapıyorum beni ciddiye almayı bırakın)
Bunu bilmek için yazılı bilgiye bile ihtiyacın yok ki suya girsen çukurların seni çektiğini farkederdin
(koyduğum ppye göre insanların tavrı 360derece değişiyor, bu bilgi için teşekkürler internet)

PwParadox

Konun için düşüncem profil kapağımda
En iyi cevaplar
0
Bunu bilmek için yazılı bilgiye bile ihtiyacın yok ki suya girsen çukurların seni çektiğini farkederdin
(koyduğum ppye göre insanların tavrı 360derece değişiyor, bu bilgi için teşekkürler internet)
Bunu saçma bir kavgaya dönüştürmek istemiyorum ama benim dediğimle çukur arasında alaka yok. Galiba yanlış anladın. Suyun etrafında bloklar yokken normal bir şekilde yüzerken 1 adet toprak bloğundan yavaşlamak saçma geliyor. Sadece saçma değil oyun deneyimini kötüleştiriyor. Bırakta özgürce çıkıyim şu suyun üstüne.

Adrastos

Statsanwalt
Emekli
.
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Yunuslar çok güzel bir yenilik olmuş. Yunusları üzersek bize herhangi bir etkileşimde bulunuyorlar mı?