Minecraft

• Konuyu başlatan Erto
  • Başlangıç tarihi
E

Erto

Ziyaretçi
Merhabalaer öncelikle ben athernos sitesi üzreinden bir server açtım 1.14 minecraft sürümü için bazı şeylerin yapılamsı lazım atıyorum sapwn market meslekler gibi bunları internette araştırıdm istediğim sonuca ulaşamadım çalışma arkadaşlarınızdan bu tip şeyler hakim olan birisinin bana ayrdımcı olabilme şansı varmı acaba bunu sormak istedim üstüne serverı burdan bulduğum serverler gibi benimde serverim bittiğinde burda görmek istiyorum nasıl yapıcağım hakkındada bilgi almak istiyorum yardımcı olmanız dileğiyle iyi geceler :)

Email: [email protected]

Latest Spam Trigger Log Matches:

EnesA

hissikablelvuku
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu işi pekiştirmek kavramak için localhost bir sunucu kurup plugin paketlerini yükleyerek deneyebilirsiniz. Deneyimli olmadan herkese açık sunucu açarak emeklerinize yazık etmiş olursunuz.

Youtube üzerinden veya forumumuzdan localhost, plugin kurma gibi konuları bularak deneyim kazanabilirsiniz. Aternos gibi ücretsiz sunucu hizmetleri size pek bir deneyim sağlamaz arkadaş ortamında survival oynamak için işinize yarar diye düşünüyorum.

gamet

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalaer öncelikle ben athernos sitesi üzreinden bir server açtım 1.14 minecraft sürümü için bazı şeylerin yapılamsı lazım atıyorum sapwn market meslekler gibi bunları internette araştırıdm istediğim sonuca ulaşamadım çalışma arkadaşlarınızdan bu tip şeyler hakim olan birisinin bana ayrdımcı olabilme şansı varmı acaba bunu sormak istedim üstüne serverı burdan bulduğum serverler gibi benimde serverim bittiğinde burda görmek istiyorum nasıl yapıcağım hakkındada bilgi almak istiyorum yardımcı olmanız dileğiyle iyi geceler :)

Email: [email protected]

Latest Spam Trigger Log Matches:
aternosta istediğiniz plleri yükliyemezsiniz ve deneyim kazanmanız zor olur