Minecrafta Bole Basladim-hikayem

Hikaye Nasil?

• Güzel

Kullanılan: 1 10.0%
  • Süper

• Fena Diyil

• İrenç

Kullanılan: 0 0.0%
  • Güzel ama daha yazma

Kullanılan: 2 20.0%
  • İrenç kotu boyle bise olmaz

• Yazma irenç cok kotu hikaye

Kullanılan: 4 40.0%

• Kullanılan toplam oy
    10

byCelil53

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Minecraft 1.2.5 AgunZagun ve VideOyun'un videolarini izlerdim.Oyunu indirdim sonra açtim Jungle ağacı vardi kucuk biyer yaptim cretivede survivalda oynadim,crevate ucunca inemedim sildim mapi.sonra 1gün arkadasim geldi oynuyoduk [ben ona gosteriodum] o biseye basti yere indim sonra is kolay oldu anladim, Survivalda gece nasil yatak,uyuma ne yapcami bilemiodum oğrendim sonra bi sw giriyim dedim VideOyundaki Fuat abinin serveri açilmisti ona girdim hiç bukkitle ilgili birsey bilmiodum ve cokcok seyler ogrendim arkadasim oldu.

sadaadas

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kılıç yok sanıyordum hardcore açıp zombiye çubukla dalıp tekrar başlıyordum

Hasan29

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
survival testte iken mobları öldürmek için üstlerine toprak atıyordum.

Oktay Özlü

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlk girdiğim server OttomanCraft'tı. 1.2.5 ti o zamanlar. Ne güzel günlerdi. .

Oktay Özlü

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende o serverde başladım 1.2.5'de adım Razor'du

Hatırlamadım. Ama birini hatırlıyorum. Sovyet ti heralde adı evimde felan yardım etmişti. Bide şey olayı vardı sw de hatırlarmısın zombie den felan gold nugget düşerdi onlar para olarak geçerdi.

byCelil53

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İlk girdiğim server OttomanCraft'tı. 1.2.5 ti o zamanlar. Ne güzel günlerdi. .

Bende Girmistim Ona. Çok Zordu Faction ne bilmioduk oyunda tanisdigim kisiler diodu clan kuralim ben ne oldugunu bilmedigim için sonra gelip evimizi kirarlar dedim Topraktan,Cobbleden ev yapmistik :sırıtmak:

Oktay Özlü

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende Girmistim Ona. Çok Zordu Faction ne bilmioduk oyunda tanisdigim kisiler diodu clan kuralim ben ne oldugunu bilmedigim için sonra gelip evimizi kirarlar dedim Topraktan,Cobbleden ev yapmistik :sırıtmak:

Aynen aynen :D Admin il girdiğimde bana burası Faction server dedi ben Creative sandım lan :)

byCelil53

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Beyler süperdi o günler celilcocoydu ismim :D sonra degistirdim .. İlk İsmim Cocokokop12 kiydi celilcoco oldu sonra çok celilcoco kunlandim sonra **********35 hizli yapi kapismaindan CeLiLTR İsmini Kullandim o zaman ismim degisti. En Sevdigim Serverler: FuatAbininServeri,OttomanCraftmiydine,ManyakOyuncumuyduneKanalininSwsi.. Fuatabinin swsinda arkadas bulmustum nicki Ömerdi hotel yapmistik kirdilar emek vardi istiom lan keske zaman gelip geçmese :/