1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Minecraft sunucularıyla, Minecraft eklentileriyle veya Minecraft modlarıyla ilgili konuların bu bölüme açılması yasaktır. Oyunda yaşadığınız crash, donma, kasma, dünya oluşturma, doku (texture) sorunları vb. sorunlar hakkında olan konularınızı buraya açabilirsiniz. Satın aldığınız Minecraft premium hesapları ile ilgili aklınıza takılan soruları burada sorabilirsiniz. Eğer nereye konu açacağınızı bilmiyorsanız Forum Destek Bölümü'nden konunuzun nerede olması gerektiği hakkında bilgi alabilirsiniz. Forum Destek Bölümü için tıklayın.

minecrafta skin nasıl yapılır ?

Konusu 'Minecraft Genel' forumundadır ve hpg62 tarafından 8 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
DİKKAT! Bu konuya 90 günden daha uzun süredir cevap yazılmamış. Son mesaj tarihi 3 ayı geçmiş konulara cevap yazmanız durumunda mesajınız silinebilir, uyarı alabilirsiniz. Eski konuya mesaj yazmak yerine yeni konu açabilirsiniz.
  1. hpg62 Zombi Katili

Reklam
    Arkadaşlar öncelikle Merhaba

Bn mincrafta skin oluşturmak istiorum ama bir türlü oluşturamıyorum lütfen yardım edermisiniz? yardım ederseniz sevinirim.

SAYGILARIMLA

2. McCrafTr34 Demir Madencisi

3. hpg62 Zombi Katili

saol kardeş
    te biz bunu nasıl minecrfta atcaz

4. McCrafTr34 Demir Madencisi

ama eğer texture pack kullanmıosan
    1-Çalıştır a %appdata% yaz
    2-.minecraft klasörünü aç
    3-bin klasörünü aç
    4-minecraft.jar dosyasını birlikte aç de winrar ile aç
    5-mob dosyasını aç
    6-yaptığın skinin adını 'char' yap
    7-mob daosyasına at tamam de

(anlamassan video çekerim) :)

5. hpg62 Zombi Katili

soal hacı

6. LOVEmiNEcrAFt Yeni Doğmuş

abi sana bi ad versem skin yaparmisin assasin creed skini ad:alperyesiltas abi istersen skypeden ekle skype:alperyesiltas

7. BerzaH Sudan Çıkmış

Bildiğim kadarıyla Cracklı Yani oyunu korsan kullananların skini multiplayerda İşe yaramıyor .... :(
    Şahsen ben denedim steve skinindekiler sizin skininize bürünüyor diğerleri hariç.

8. xreyizoyunda Yeni Doğmuş

McCrafTr34 ben yapamadım rica etsem video çekermisin ve videoyu nereye atcaksın ??

Konu Durumu:
DİKKAT! Bu konuya 90 günden daha uzun süredir cevap yazılmamış. Son mesaj tarihi 3 ayı geçmiş konulara cevap yazmanız durumunda mesajınız silinebilir, uyarı alabilirsiniz. Eski konuya mesaj yazmak yerine yeni konu açabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş