Minecraft'da Olmasını İstediğiniz Şeyler[Zindev Tarzı]

qwerty asdf

Marangoz
En iyi cevaplar
0
bence minecraftta sörf yapmak süper olurdu woowww düşünmesi bile harika (ama animasyonlu dalgalarda olcak)
istediğin gibi bir şey değil belki ama duvarda yürüyüp zıplama hatta takla atma da süper olurdu ama takla atarken fps görüntüsünde etraf ters düz olcak
ve duvarda yürüme animasyonu normal yürüme olmiyacak
hem kılıç hem yay olarak kullanılabilen bir kılıç süper olur çok kolay bence uğraşsanız yaparsınız (yapınca söleyin ama :D )
vee daha büyük tekneler ve bir şey daha var
bi item olacak o itemle bir duvara yada bir bloka sağ tıkladığında o tıkladığın blok sana bir blok yaklaşacak sol tıkladığında bir blok uzaklaşacak
bu son sölediğimde fazla zor değil yapa bilirseniz güzel olur (yapınca haber verin ama nasıl olacak merak ediyorum )

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
bence minecraftta sörf yapmak süper olurdu woowww düşünmesi bile harika (ama animasyonlu dalgalarda olcak)
istediğin gibi bir şey değil belki ama duvarda yürüyüp zıplama hatta takla atma da süper olurdu ama takla atarken fps görüntüsünde etraf ters düz olcak
ve duvarda yürüme animasyonu normal yürüme olmiyacak
hem kılıç hem yay olarak kullanılabilen bir kılıç süper olur çok kolay bence uğraşsanız yaparsınız (yapınca söleyin ama :D )
vee daha büyük tekneler ve bir şey daha var
bi item olacak o itemle bir duvara yada bir bloka sağ tıkladığında o tıkladığın blok sana bir blok yaklaşacak sol tıkladığında bir blok uzaklaşacak
bu son sölediğimde fazla zor değil yapa bilirseniz güzel olur (yapınca haber verin ama nasıl olacak merak ediyorum )
Konuyu okuyup da mesaj yazın, yetti :(

qwerty asdf

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Neresi doğru onu sölesek daha iyi bence [emoji20]

Sent from my iPhone using Tapatalk
animasyonlu bişeyler dediniz dalgada sörf yapmak dedim (animasyonlu dalga)
hem yay hem kılıç olan bir şey
şu blokları itme çekme olayı (diğerleri konuya uymuyor olabilir ama bunlar uyuyor)
sizde bi şey beğenmiyosunuz ama <_<

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
animasyonlu bişeyler dediniz dalgada sörf yapmak dedim (animasyonlu dalga)
hem yay hem kılıç olan bir şey
şu blokları itme çekme olayı (diğerleri konuya uymuyor olabilir ama bunlar uyuyor)
Hem yay hem kılıç hazırda var.
Blokları itme çekme basit.
animasyonlu olmaz.

qwerty asdf

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Hem yay hem kılıç hazırda var.
Blokları itme çekme basit.
animasyonlu olmaz.
dediğim gibi sizde bir şey beyenmiyorsunuz <_<
sunu yazacaktım bide
arkadaş yerin içinden çıkan bi şeyler olabilir demiş aklıma şu geldi yere bir blok yada bir item yerleştirdiğimizde (belli bir şey olacak ama)
ileri doğru ve yukarı doğru fırlayan ve geri kaybolan bloklar Prototype teki gibi can azaltacak ama
bu olmazzmı bari

nightwalker96

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gayzer tarzı bir şey yapılabilir? Belirli zaman aralıklarıyla patlar. Su üstüne değerse 10 saniye yanma etkisi verir(efektsiz sonuçta su bu ateş değil)

Doğal afet tarzında şeyler de eklenebilir. Dalga yapmışsın ya mesela. Onu Tsunamiye uyarlayabilirsin. Player'a çarptığında %60 ihtimalle 10 kalp hasar verir %40 da 8 kalp hasar. Ayrıca %80 ihtimalle blokları kırabilir bu dalgalar. Normal dalgaların için de tek blok yüksekliğindeki kumları yok etme özelliği ekleyebilirsin bence. Kumdan kale tarzında :/

Not:Gayzeri yazmışsın yeni gördüm. Tsunami yine de hoş bence ^^

Edit 2: Fırınlarda item pişirirken küçük bir ihtimalle el yakma olayı yapabilirsin. 20 dakika Mining Fatigue efekti verebilir mesela(1 minecraft günü olduğu için dedim 20 dakikayı)

Edit 3: Hortlatmışım galiba konuyu :(