Minecraft'ı Baştan Tasarlamak

MrBoSS43

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar minecraftı baştan tasarlamak istiyorum. sadece npc,item,blok fln değil oyunun tamamen mantığı değişçek.animasyonlar 3D Eşyalar olsun falandır filandır...

Ama hangi foruma baksam sadece item,blok,zırh v. gösteriyor.benim yapmak istediğim tamamen değiştirmek yürüme zıplama animasyonları olsun ekranın görüntüsü olsun
anladınız beni tamamen değiştiricem bunu için özel bir programlama dili filanmı var yoksa java sayesindemi.java kodlama dilini bilmiyorumda java ilemi yapılcak lütfen yardım edin.

Quesky

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İşin çok zor...Unity dene istersen?

Pledix

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Neden Minecraft'ın bakış açısının dışına çıkamıyorsun?

efekec55

Team Arcenia
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bende yapmak istiyorum bilen varsa yardımcı olabilirmi ?

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bro java bilmeden yapamazsin

MrBoSS43

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İşin çok zor...Unity dene istersen?
Ben Minecraftı baştan kodlamak istiyorum bildiğim kadarıyla minecraft ecliepse ile kodlanmış.işte bende bunun için özel bir kodlama dili vs. mi gerek yoksa java kodlama dili yeterli olacak mıdır diye soruyorum :/

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yapamazsın dediklerini.

MrBoSS43

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yapamazsın dediklerini.
Bro ozamam MC nasıl yapıldı??? Herhangi bir mod düşün atıyorum Alien vs Predator modu oyuna 3d silahlar ekliyor yeni moblar ekliyor ve mobların hareket animasyonlarını kendileri yapmış oradan buraya zıplıyor kendine ait animasyonuyla.benim dediğimde bu işte.mod yapmak gibi bişi ama ayrıntılı bir mod olacak.ama ikisi arasında eğer 'mümkünse' baştan kodlaması yeğlerim.

Son düzenleme: