Minecraft'ı Daha Gerçekçi Yapmak İçin Yükleyebileceğiniz Modlar

Yaralı mı?

• Evet

Kullanılan: 18 85.7%
  • Hayır

Kullanılan: 3 14.3%

• Kullanılan toplam oy
    21

xWaysGamingx

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
1-GLSL Shaders:
Bu mod nesnelerle ve insan gözü ile bakış gibi gibi bir gerçekçil bir görüş sağlamak amacıyla yapılmış.Bu mod'un Gölgelere ve Özellikle suya kattığı gerçekçilik inanılmaz.Aynı zamanda tek bir görünümle değil birçok görünümle oynayabilirsiniz.Aynı zamanda çevreye verdiği doğallığı başka bir modda görebileceğinizi hiç sanmıyorum.Fakat çok fazla RAM ve Ekran Kartının iyi bir kalitede olması şart.
Önerilen Yan Modlar:optifine Mod

2-MAtmos Mod:
Bu mod Minecraft'tın sesleri için bir devrim gibi gördüğüm en gerçekçi ses efektleri bu modda yani suyun altında veya ve üstünde seslerin farklı olması rüzgarın sesi ve kuşlar olmasada kuşların sesi olması bu modu gerçekten özel kılıyor.Fakat kaliteli bir kulaklı veya hapörlör olursa bu mod daha da güzel olur.

3-Smart Moving Mod:
Zaten bu modu duymayan yoktur ama bu mod karakterimize gerçekten muhtemeşem özellikler ekliyor.Yüzmesinden Uçuşuna kadar herşeye bir efekt geliyor.Aynı zamanda özel eğilme ve koşma tırmanma özellileri de ekliyor oyunumuza...Bu mod'u indirip yarım saat bir saat kadar sadece uçup kendinizi izliyebilirsiniz.

4-Animated Player Mod:
Bu mod SMM ile aynı dorultuda fakat bencebu mod daha gelişmiş, bu modda kılıç sallayışınızdan mimiklerinize kadar her animasyon mevcut ama işin kötü yanı bu modda sadece steve skini gözüküyor.

5- Better Animations Mod:
Bu mod bizim karakterimize sadece dizini çökerek yürüme eklese de moblara muhteşem animasyonlar ekliyor.Mesela enderman kollarını sallayarak size saldırmasını yada bir ineğin göğüslerinin yürüdükçe sallanmasını görmek istiyorsanız bu mod tam sizlik.

6-Years C Mod:
Bu mod görünüşten çok mantık açısından yapılmış bu mod yaşlarla ilgili küçük başlayıp giderek yaşlanıyorsunuz yaşınız değiştikçe görünüşünüz ve görüşünüzde değişiyor.En iyi yanı zaman kavramı olmayan minecraftta ayları ve yılları ekliyor ama biraz farklı şekilde.

7-Lots of Food Mod:
Madem gerçekçi modları inceliyoruz niye yemekle ilgili bir mod olması ki dedim ve işte burda...Bu mod oyunumuza bir ton yeni yemek ve yetiştirebileceğimiz bolca yeni bitki veriyor.Bu mod oyuna markanalar, pastalar ,dondurmalar ,meyve suyuları, biberler,yeni tür balıklar ekliyor eğer yemek yemeği seviyorsanız bir düşünün karakteriniz en son ne zaman yeni bir şey denedi.

8-Backpack Mod:
Tamam şimdi bi anlaşalım çoğumuz okula giderken sırt çantası takar ve bundan dolayı eve gelince bi ton laf eder.İtiraf edin sizde yaptınız ama bu mod'a sırt çantasını muhteşem bir depolama aracı olarak kullanabilirsiniz.Sadece bir kaç deriden bir çanta yapıp istediğiniz renge boyıya bilirsiniz.Fakat bu modda çokta gerçekçi olmayan bir sürpriz bekliyor sizi...

9-Minecraft Comes Alive Mod:
Bu modda çok meşhur biliyorsunuzdur ama yinede özetliyim bu mod daha çok dialog ve eylemlerle ilgili örneğin evlilik mi yapmak istiyorsunuz olur veya bir arkadaş farketmez yada bir köyde iyi bir izlenim bırakmak olabilir veya bir çocuğunuz olmasını istiyorsanız bu mod'u indiremelisiniz.

10-Furniture Mod:
Evet biraz oturalım artık.Fakat minecraftta OTURMA ANİMASYONU YOK!Fakat bu modla olabilir sadece bu değil bu mod oyunumuza yepyeni eşyalar ekliyor.Fırın,Ocak,Kanape,Halı(geldi zaten).
Sadece bunlarmı hayır birçok şey ama diğerlerini siz keşfetseniz daha iyi olur.

Evet arkadaşlar,bunlar benim düşündüğüm modlar ve kısa açıklamaları beğenilerinizi esirgemeyin.Ayrıca bunların videolu açıklamalarını youtube kanalımda da paylaşacağım oradan da daha sonra bakabilirsiniz.Yorumlarınızı esirgemeyin.

İyi Forumlar :ROFL:

xWaysGamingx

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben sadece öneride bulunup tanıtmak için hazırladım.:müzik:

AlicanTrn

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel Modlar Kurulum Ws Anlatırsan Bilmiyenler İçin Güzel Olur :)

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
★ ★ ★
En iyi cevaplar
1
bi denicem kesin kasacak gsls:D

caglaris

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben animated player yükledim , adamın eli kolu değişti ama yüzü değişmedi :D

Reddy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yararlı bir konu olmuş.Ama kimse çıkıp demiyor ki ankette yaralı yazmışsın diye.