minecraftı ilk açtığınızda ne yaptınız ?

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
sarı çicek kırdım ingilizce oynuyordum ne olduğunu bilmiyordum e bastım crafte koydum boyası çıktı tabi ingilizce olduğu için boya olduğunu bilmiyordum kılıç gibi bir şey sanıyordum. sonra gm 2 gm 1 komutlarını öğrendim gm1 yaptım evimi yaptım sonra survival map açtım gm1 yaptım sonra gm 2 yapmışım yanlışlıkla sonra bir şey kırılmıyor sandım sildim mapı bütün her şey gitti o maptaki :D

Yurekreo_

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Biride dememişki ilk açtığım gibi inceledim ayarlarına baktım her yerini kurcaladım ondan sonra oyunu başlattım falan diye :D

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Single Player Tuşuna Bastım.

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
oyunu çökerttim :D :D :D

Einshine:=?

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Oyuna ilk başladığımda ağacı kırmıştım boş boş dolaşıyordum . Görevde Çalışma Masası yap diyordu 1 günümü ona harcadım . Sonra internetten videolar vs . izledim . İlk kılıçımı yaptığım tarih bile var elimde : 17.10.2012

RaptorEX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
blok kırdım tabi -_-[DOUBLEPOST=1386008466,1386008357][/DOUBLEPOST]:yaprak::yaprak::yaprak:
:odun:
:odun: :odun::odun: ağaç

Kozalak

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İlk oynadığımda biraz gezindim öle mal mal sonra mağara buldum baktım su falan var atladım sonra iskeleti görünce sudan yukarı çıkmaya çalıştım tabi çıkamadım 3 kalp canım kaldı sonra çıktım gece olmuştu endermanın elinde sarı çicek vardı endermanı arkadaş sandım ilk eline baktım çicege tabi bisey olmadı kafasına baktım bakmaz olaydım saçma sapan sesler çıktı kaçtım kaçtım kaçarken etrafa vuruyodum etrafın kırılabildigini farkettim endermanda kaçarken topragı kazdım ev yaptım ama kapısız kapı yerini kumla kapatmıştım sonra sabah olmuştur diye kumları kazıp dışarı cıktım çıkmaz olaydım arkamı döndüm ve creeper o an bi korktum var ya bide yanımda kuzenler var küçük o korkuyla bi küfür ettim kuzenler gitti annesine şikayet etti bana pc 1 hafta yasaklandı daha oyunu 3-4 hafta açmadım. 3-4 hafta sonra oyuna tekrar girdim bu sefer internetten rehberlere falan baktım crafting yapmayı falan öğrendim sonra pro oldum S:DaA:SADS:

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
İlk önce Multiplayer servera girdim Singleplayer çalıştırmadan. Bir Gaming'in bir sunucusu açılmıştı bende hemen Multiplayer daldım /register olayını çözdüm sonra spawnda gezdim dolaştım orda baka baka öğrendim işte arkadaş ortamında :D

Storm

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Beta 1.6.6 sürümüydü. Oyunu ilk açtığımda hiçbir şey bilmiyordum. Tam yanımda bir tavuk gördüm. Vurdum ve tüy düştü. Tabii ilk kez oynadığım için tüyü bıçak sandım. Ortalıkta oylece dolaşıyordum. Vee akşam oldu. Bende zombi sesleri duyunca tabii korktum. Bir de ne göreyim. Zombi bana doğru geliyor. Elimdeki tüyü bıçakmış gibi zombiyi öldürmek için kullandım vee sonuç x.x Sonra oyunu öğrendim ve kendime çatısız, kapısız bir ev yaptım. Aksam olunca tek yaptığım şey gökyüzünü izlemek oldu.

MahmuTr

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Geceleri cok korkuyor mobları görmeden yerin içine giriyor üstümü kapıyordum.Sonra mobların gülünç olduklarını ve güçsüz olduklarını öğrendim ve hileleri fln öğrendim.

oyuncu3000

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Oyuna ilk başladığımda ağacı kırmıştım boş boş dolaşıyordum . Görevde Çalışma Masası yap diyordu 1 günümü ona harcadım . Sonra internetten videolar vs . izledim . İlk kılıçımı yaptığım tarih bile var elimde : 17.10.2012
:D adam tarihi saklamış
bu arada hangi kılıç?[DOUBLEPOST=1387217657,1387217487][/DOUBLEPOST]
todeskeks senin skinin kağıt maketini yaptm foto çekince gösteririm