Mİnecraftİ İlk Olarak Nerde Duyduğumuzu Anlatiyoruz

vejeteryanzombi

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaş anlatıyodu minecraft diye bi oyun var filan bende indirdim 2-3 yıldır oynuyorum :)

LegendRage

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben minecraft çıkmadan once amerikaya gitmiştim mojang diye bir şirlet görmüştüm daha sonra o şirketi taip etmeye başladım minecraft ilk çıktıgında satın aldım ve oynamaya basladım hatta minecraftın ilk yılında minecondaydım ve pelerin aldım (bunu yazarken pek detaya girmedim)

ben geldim Minecraft

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben ilk abimden gördüm sonra hiç merak etmedim abim ısrar etti bende bir kere oynadım çok güzledi 2011'de başladım oynamaya :D

FPSci

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben youtube kanallarından gördüm nileppezdel namıdiyar Fare düşmanı ve yeniden namıdiyar Ege Sağın :D

lat351

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
abi ben direkt bfchicken dan gördüm oyunu oynuyorum süper

alperenalperen

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ben minecraft çıkmadan once amerikaya gitmiştim mojang diye bir şirlet görmüştüm daha sonra o şirketi taip etmeye başladım minecraft ilk çıktıgında satın aldım ve oynamaya basladım hatta minecraftın ilk yılında minecondaydım ve pelerin aldım (bunu yazarken pek detaya girmedim)
sende benim gibisin yanlız ben amerikaya gitmedim direk duyuldugu zaman hoppa karelermi ne kötü bir oyun dedim ama test edeyim dedim ilk basladıgımdaki kelimelerimi su an bile dövmek istiyorum :D

Creeper35

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Youtubeda gezinirken bu oyunu gördüm indirdim ve oynamaya başladım.İlk başladığımda ( 1.3.2 ) idi.O kadar noobdumki barışçılda oynuyordum videoda yemek yiyordu ben neden yiyemiyom diyordum. Videsunu izlediğim adam beta 1.5.1 di. Ve sürümümü eski sanıyordum falan.

Obencan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Xperia Play de minecraft pocket edition yazıyordu girdim çok beğendim sonra bilgisayarda oynamaya başladım.

sakarat15

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.3.1 den beri oynuyorum map yapma oyunları yazmıştım Minecraft Çıktı bu form, sonra burdan indirip oynamaya başladım :)

UjanseiRUSS

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İnternet cafe de sıpalar oyunuyodu bu ne biçim oyun lan dedim kare kare iğrenç dedim sonra pc oturdum çocuklar bağırıp duruyordu gidip baktım ev filan yapmışlar bende merak ettim açtım oynadım sevdim biraz sonra eve yükledim ilk başlarda creative oynuyordum hep sonra survival keşfettim :D şimdi çok evdiğim bir oyun :)