Minecraftım Kasıyor...Yardım Lütfen

Dragon_sf_7

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar gerçekten çok büyük yardıma ihtiyacım var deli olucam yakında kafayı sıyırıcam youtubenin nerdeyse her yerini aradım bütün minecraft kasma sorunları videolarını izledim hiçbiri yardımcı olmadı javaya ram verdim olmadı optifine yükledim olmadı oyuna ram verdim oda olmadı. Pcmin Özellikleri Acer 4gb ram 2gb yakın ekran kartı (1789 mb kadardı ekran kartı sanırım ) İntel Core i5 işlemciye sahibim 64 bit işletim sistemim var ve 2.30 GHz . Bu pc özelliklerinde kasıyo oyun gerçekten 15fpsnin üstüne çıkmıyo parkurlarda kafayı yiycem parkur yapamıyorum hiçbi serverde ve premiumum. Kuzenimde ise Dell 3gb ram i3 pcsi var sıfır kasma var fps 80 den aşşagıya inmiyor optifinesiz bide. Neden böyle arkadaşlar gerçekten yardıma ihtiyacım var. Bütün sürümlerde böyle 1.8dede aynı. Bilgisi Olan yazsın lütfen.

MahmuTr

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hmm Durum vahim . Chunkları düşürüp grafikleri fasta al artar biraz.

Exci

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Java ve Sistem Parçalarınız (ekran kartı, ana kart) güncel olmayabilir. SlimDriver'ı yükleyin ve güncellemeleri yapın. 1 Sene önce aynısı bana da olmuştu. Açılmıyordu, daha sonra açtım kasıyordu daha sonra bu yöntem ile stabil hale getirdim :)

Jishiki

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Driverlarini güncelle

Javanin en son sürümünü yükle

MJW97

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
PC ni performans moduna alabilirsin , sorununu çözebilir.

Dragon_sf_7

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Driverlari güncelleyecegim SlimeDriverle 17 tane güncdellencek şey bekliyomuş :) inşallah düzelir güncellemelerin sonunda

asi_turk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşımın tavsiyesi: Bilgisayarınız mı yavaş? O zaman 200 tane firefox sekmesi açın ve çöksün sonra bozuldu diye atın ve yeni bilgisayar alın!

NOT: Wha da fog? Benim bilgisayarım kasmıyor belki iyi baktığım içindir :/ (Senin özelliklerinin yarısı)

Ashan

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sistem gereksinimlerini yazarsan yardımcı olurum.

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
birtek i5 işlemcim var neden kasar demekle geçmiyor. Bilgisayarına bakım yapman gerekiyor hergün düzenli bir şekilde.

BrolyTheLSSJ

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
birtek i5 işlemcim var neden kasar demekle geçmiyor. Bilgisayarına bakım yapman gerekiyor hergün düzenli bir şekilde.

Ama bilgisayarın diğer şeylerinde sorun olabilir. Bakım yapsan bile. Mesela işlemci (şu nvidia şeysi) düşük olabilir?

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
PC'yi çöpe at