Minecraft'ın 1.7.2'nin üzerindeki sürümlerini oynayamıyorum

CubeKerem

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Biliyorsunuz ki Minecraft'ın yepyeni sürümleri çıktı.Ben bunları oynamak istiyorum ama bir sorunla karşılaşıyorum.Minecraft 1.7.2'nin üstündeki sürümlerde ses geliyor ama ekran simsiyah.Yani oyunu göremiyorum ama sesleri çok net bir şekilde duyuyorum.Bu sorumun cevabını bir türlü bulamadım.Bende size sormayı düşündüm.Anlamadım ki oyunda mı bir sorun var yoksa bilgisayarda mı?Konuma bakıp cevap yazarsanız sevinirim. :hmm:

LoaderSensei

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Parlaklık ile alakalı olabilir
Javayı güncel tut
Argument değiştirdiysen eski haline getir.
Klasik öneriler işte

DeadPool3544

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Cözümü Basit Yeni PC Al @CubeKerem Çünkü PC m eski benim ayni sorun var hiç uğraşma pc almak için odül belirledim oyle insallah bence paran varsa 2 gb üstü al ekran kartıda iyi olsun yoksada sabreett bir gün bakarsın almış minecraft oynuyorsun...

MineBine

Gurbet elde bir başıma neyleyim?
En iyi cevaplar
0
Ekran kartını güncelleyebilirsin. Aynı sorun başka birisinde daha olmuştu. SlimDriver programını önerebilirim ekran kartı güncellemen için.

DeadPool3544

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ekran kartını güncelleyebilirsin. Aynı sorun başka birisinde daha olmuştu. SlimDriver programını önerebilirim ekran kartı güncellemen için.
Tamamen Yanlış İlk Duyduğumda Minecraft'ı Yüklemek İçin Kendimi Zorlamıştım Ekran Kartı Driver Hatasıydı 1-2 Ay Araştırdım Sonra Bugüne Kadar Geldim 3-4 Ay Oncede 1.7.2 Üstü İçin Uğraştım Cevap Basit Yaa Yeni PC Yada 1.7.2 Ve Altına Devam ;(

KarakuleMC

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Windows 10 a geçebilirsin. Çoğu şeyi otomatik günceller. Artık win8 ve win 10 dışında güncelleme desteği kalktı. Doğal olarak oyunlara eklenen yeni teknolojilerde bu sürümlere göre çıkıyor. 2GB yada daha düşük ramin varsa win 10 32 bit sürümünü indir. 4gb yada daha üstü ramin varsa 64 bit sürümünü indir. Ayriyeten javayıda 32 bit yada 64 bit windows sürümüne göre en güncelini kur. Eski java sürümlerini pcnden kaldırmayı unutma. Grafik kartın AMD ise AMD auto detect yada amd gaming evolved ile güncelleştirmelerini tarayabilirsin. Nvidia kullanıyorsan nvidia ge force experience indirip güncellemelerine bakabilirsin.