Minecraftın Batış Noktası...

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Minecraft batış noktası:
1) Minecraft 1.8 sürümü ile FPS sorunları nedeniyle MC bırakanlar oldu, aman ne güzel.
2) Haberlerde *MC YASAKLANIYORMU?* tarzında şeyler çıktı, ve bazı aileler MC oyununu çocukları için yasakladı ve kitle düştü.
3) MC 1.9'da pvp değişti, kitle yine düştü.
4) MCSG kapandı, bu sefer kitle daha çok düştü.
5) Herkes sunucu açmaya başladı, dolandırıcılar arttı, ve artık gelen geçen sunuculara oynamak için değil alım için geliyorlar
.
6) Hilelerin oranı %65 arttı!

İşte kitlenin bozulma sebepleri budur.
Eksik varmı açaba? Hmm....​

Son düzenleme:

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Sürekli yeni sürüm çıkartmaları da buna örnek olarak gösterilebilir.
Bir sürüm için henüz eklentiler stabil olmamışken oyuncular sürüm yükseltmemişken yeni sürüm çıkartmak.
PvP'yi batırmaları bunlara da örnek olarak verilebilir. Aslında bu bir hayatta kalma oyunu fakat oyunu oynayanların %90'lık kısmı oyunu PvP için oynuyor.

byElysion

fara á brott með víkingum, standa upp í stafni
Emekli
En iyi cevaplar
58
Ruh hali
Sürekli yeni sürüm çıkartmaları da buna örnek olarak gösterilebilir.
Bir sürüm için henüz eklentiler stabil olmamışken oyuncular sürüm yükseltmemişken yeni sürüm çıkartmak.
PvP'yi batırmaları bunlara da örnek olarak verilebilir. Aslında bu bir hayatta kalma oyunu fakat oyunu oynayanların %90'lık kısmı oyunu PvP için oynuyor.
Abartıyorsun PVP oynayanlar oynamayanlar ile eşit diye bilirim. Minecraft oynayan çok çocuk var ve sadece singleplayer modunda yapı yapıyorlar, sunuculara girmiyorlar. Ayrıca yeni sürümlerin gelmesi çok iyi oluyor, birçok yeni şey geliyor.

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
Microsoft Minecraft için çok daha iyi geldi. Notch paraları yiyip duruyordu. Microsoft tamamen geliştirme üzerine yürüyor.
NOTCHLANDIN.

Şaka bir yana batış noktalarından birine örnek verecek olursak, bence hostinglerin Türkiye'ye açılması bu işi mahfetti. Fransa OVH'li makine alanlar sağlam sunucu açabilirdi, bu hostingler Türkiye'ye açılınca server açılma oranı %2139524395 arttı. Bu da önemli sunucuları önemsize düşürdü, saçma saçma küfreden bir toplumun sunucu açabilmesine neden oldu.

delete_clem

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Her önüne gelenin server açması ve 2 gün sonra kapanması

SM-G532F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cullen

alt veit eg Odin
Emekli
En iyi cevaplar
18
Aslında ben doğru bulmuyorum pvp oynayanlar yine pvpsini önceki sürümlerde oynuyor

xHalter

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Aslında ben doğru bulmuyorum pvp oynayanlar yine pvpsini önceki sürümlerde oynuyor
Öyle fakat artık sunucular yeni sürümlere geçmeye başladığı için eski pvp isteyenler için kaliteli bir sunucu bulmak tam bir eziyet oluyor bknz: ben.

YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
forumdan gittim 2 dk gireyim dedim yine aynı konular...