Minecraft'ın En Büyük Yapılarından Birini Yaptım!

Nutroxxtr

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
İçeriğin %50'sinden fazlası büyük harf içeren mesajlar ve konu başlıkları spam olarak kabul edilir.
Selamlar Arkadaşlar Betacraft Creative Açıldı! Bende Bunun İçin Başlangıc Olarak 20M Blok Harcanıp 3 Saat Emek Harcanmış Dev Turk Gokdelenini Yapayım Dedim Gormek İstiyen Ben Açık Olduğumda Tp Atsın Resmı Asagıda Reelide Play.BetaCraft.org'da Guzel Olmusmu :D Yorumlarını Bekliyorum Fotodan Küçük Gibi Görünsede SS Aldığım Bölgeden Bile Chunk 23 tü :D Swnin Çoğu Gördü Sizde Görmek İsterseniz Swye Creativeye Bekliyorum. :D

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Minecraft'ın değilde serverin en büyük yapısını yaptım deseydin.

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bende gireyim bir yapı yapayım bakalım :D

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
yapını bekliyorum :D
Dostum sunucuya girdim pişman oldum ama tahminlerim hiç yanıltmadı. :)
"Bir param ile sunucum olsun" taktiği ile açılmış ilgisizlik diz boyu olan bir sunucuydu.
Oraya yapı yaparak emeğimi ziyan etmek istemedim.

İYİ FORUMLAR: :şapka:

Nutroxxtr

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dostum sunucuya girdim pişman oldum ama tahminlerim hiç yanıltmadı. :)
"Bir param ile sunucum olsun" taktiği ile açılmış ilgisizlik diz boyu olan bir sunucuydu.
Oraya yapı yaparak emeğimi ziyan etmek istemedim.

İYİ FORUMLAR: :şapka:

Dostum İlgisizlik Tabi Olur Premium Server Olmadığı İçin İlgisizlik Yüksek Zaten Çoğu Oyunlarda Rehberler Canı Sıkılıyo Diyo Millete Ban Atıyolar Pek Orada Oynamam O Yapıyı Da World Edit İle Kolayca yaptım :D aslında 10dakika mı bile almadı pre swlerde oynarım genellikle :D

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bayrak kötü olmuş baya [emoji55]

SM-G800H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

xdzaa21

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Dostum İlgisizlik Tabi Olur Premium Server Olmadığı İçin İlgisizlik Yüksek Zaten Çoğu Oyunlarda Rehberler Canı Sıkılıyo Diyo Millete Ban Atıyolar Pek Orada Oynamam O Yapıyı Da World Edit İle Kolayca yaptım :D aslında 10dakika mı bile almadı pre swlerde oynarım genellikle :D
Madem bu yapıyı yapmak on dakikanı bile almadı, neden üç saat sürdü diyerek prim kasma peşine düştün ki ? Düzgün bir şekilde emek ver güzel bir şey yap ki yalan söylemek zorunda kalma. Ayrıca sen hiç yapı resmi falan görmedin herhalde, WorldEdit ile kare kare çizerek gökdelen yaptım diyorsun. Son olarak bu minecraft'ın en büyük yapılarının yanından bile geçemez büyüklük konusunda.