Minecrafting - Ata Ters Binme Taktikleri

davr0s

Doctor Who?
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Forum da Bestia'dan iyi GIF atan bulamazsın yarışman hataydı genco

davr0s

Doctor Who?
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
CRAFTED SEN NE ADİ BİR İNSANSIN? KONULARIMIN ALTINA BİNLERCE DEFA GRUP LİNKİ ATIYORSUN BEN ATTIM DİYE ŞİKAYET ETMİŞSİN? HANİ SERBESTTİ? MODERATÖRDE ÖYLE DEDİ. SENİN BENLE NE ALIP VEREMEDİĞİN VAR SÖYLERMİSİN? HER İŞİN SONUNDA BEN ZARARLI ÇIKIYORUM GAREZİNİZMİ VAR BANA ?
UMRUMDA DEĞİLSİN! BU GIF SANA GELSİN.

Crafted

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
CRAFTED SEN NE ADİ BİR İNSANSIN? KONULARIMIN ALTINA BİNLERCE DEFA GRUP LİNKİ ATIYORSUN BEN ATTIM DİYE ŞİKAYET ETMİŞSİN? HANİ SERBESTTİ? MODERATÖRDE ÖYLE DEDİ. SENİN BENLE NE ALIP VEREMEDİĞİN VAR SÖYLERMİSİN? HER İŞİN SONUNDA BEN ZARARLI ÇIKIYORUM GAREZİNİZMİ VAR BANA ?
@JusticeWhip

davr0s

Doctor Who?
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@BONANZA yukarıdaki yorumum için bir ceza yazıver arkadaş bozulmasın :p

Crafted

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
@BONANZA yukarıdaki yorumum için bir ceza yazıver arkadaş bozulmasın :p
Sen neyin derdindesin, Önce o hitabını düzelt o laflarına dikkat et, Bonanza'ya güveniyorsun belli ancak Moderatör'e de söyliyeceğim, Konu başkanı rahatsız ise grubunun reklamını yapamazsın, Bunun lafını @LaxMean'dan aldım ve bende ona göre dikkate alarak grup reklamı yapıyorum sırf bunun için Gruplar ile ilgili bir başlık açılsın diye söyledim, Senin bu yaptığın suçtur, Bu gidişle forumdan yasaklanabilirsin, Sinirli olabilirsin fakat kalbini kırmamaya çalışıyorum Bonanzaya sor bakalım Grup başkanı rahatsız ise Grup reklamı yapabiliyormusun, Daha işin aslını astarını bilmeden gelmiş burda laf yetiştiriyorsun birde.[DOUBLEPOST=1401890507,1401889768][/DOUBLEPOST]@LaxMean bi ilgilenirmisin lütfen.

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Geldik yine başladığımız yere. Sen de atmıyormusun grup linkini konumun altına?
Rahatsız Etmediğimiz Takdirde Problem Yok Ama Şu Anda Bizi Rahatsız Ediyor :) Biz Kimseyi Rahatsız Etmedik Rahatsız Oldularsa Bile Hemen Kaldırdık[DOUBLEPOST=1401891214,1401890962][/DOUBLEPOST]
Kardeşim Öyle Olmuyo O İşler Kafana Göre Yazamazsın Başkaları Rahatsız Oluyorsa Kaldırmak Mecburiyetindesin Ve Argo Laflarından Dolayı Seni Rapor Ediyorum