1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
 2. Minecraft sunucularıyla, Minecraft eklentileriyle veya Minecraft modlarıyla ilgili konuların bu bölüme açılması yasaktır. Oyunda yaşadığınız crash, donma, kasma, dünya oluşturma, doku (texture) sorunları vb. sorunlar hakkında olan konularınızı buraya açabilirsiniz. Satın aldığınız Minecraft premium hesapları ile ilgili aklınıza takılan soruları burada sorabilirsiniz. Eğer nereye konu açacağınızı bilmiyorsanız Forum Destek Bölümü'nden konunuzun nerede olması gerektiği hakkında bilgi alabilirsiniz. Forum Destek Bölümü için tıklayın.
 3. 2017-2018 eğitim öğretim yılınız hayırlı ve uğurlu olsun!

Minecraftta bilmeniz gerekenler (yeni başlayanlar için)

Konusu 'Minecraft Genel' forumundadır ve oğuzhan12345 tarafından 4 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
DİKKAT! Bu konuya 90 günden daha uzun süredir cevap yazılmamış. Son mesaj tarihi 3 ayı geçmiş konulara cevap yazmanız durumunda mesajınız silinebilir, uyarı alabilirsiniz. Eski konuya mesaj yazmak yerine yeni konu açabilirsiniz.
 1. oğuzhan12345 Kömür Madencisi

  Katılım:
  19 Mayıs 2012
  Mesajlar:
  120
  Reklam
  yeni başlayanlar için bir konu bilmiyorsanız anlatim ilk moblardan yani canavarlardan bahsedim creeper denen bir mob patlar bazı moblar gündüzde yanar ama yanmayanlar şunlardır (creeper) (enderman) (zombie pigman) ve (ghast) denen bir yaratıktır
  zararsız moblar mob gibi bişeydir squip denizde spawnlanırlar ve mürekkep kesesi bırakırlar gelelim yine creeper a
  bu yaratık eli yoktur 4 ayaklı ve yeşildir bu mobu görenler hiç abartmam 100/80 i kaçar 20 si ise dalar benim gibi :D
  zombiye gelelim zombi normal zombidir size dalar gündüzleri yanar pek özellikli bir mob değil ama grup olarak dalarsalar vay halinize sonra enderman vardır oda başka bi yere tp olabilir bilmeyenler (için tp anlamı başka bir yere gitmek) olabilir boyları çok uzundur ve gayet güzel zarar verirler ve (block) çalabilirler şimdi gelelim zombie pigman e bunlar nether dediğimiz yerlerdedir( netherda olan yaratıklar)=zombie (pigman) (ghast ) blaze sadece netherdaki kalede olurlar nether nasıl yapılır derseniz 4 block sağdan 4 block soldan 5 block altan üst taraftan 5 block obsidian denen bloğu koyup yaparsınız bu block sadece elmas kazmayla yapılır crafting o kadar uzun anlatması olur ve zamanım olmadığı için İşte Minecraft eşya listesi link i http://www.************.com/p/esya-listesi.html son olarak blockların kodları sw de çok işe yarıcaklardır t ye basıp /give kodu yazın ama admin olmanız lazım (admin nedir admin herkes bilir ama yinede açıkliyim kurucudur bir şey yapar ve daha çok oyunu oynamak yerine sw sini yapar) yeni başlayanlar için gayet güzel bir özet geçtim eyer bana teşekkür etmek istersiniz çekinmeyin :)
   
 2. oğuzhan12345 Kömür Madencisi

  Katılım:
  19 Mayıs 2012
  Mesajlar:
  120
 3. onat035 Demir Madencisi

  Katılım:
  5 Eylül 2012
  Mesajlar:
  320
  Minecraft:
  onat035 ve SteakClaws
  hostlie moblardan blaze, wither, enderdragon, ghast, creeper, pigman, silverfish, slime, magmacube, cavespider, spider, yanmaz eksik bilgi var
   
 4. KNKTL Kızıltaş Madencisi YASAKLANDI Susturulmuş

  Katılım:
  17 Ağustos 2012
  Mesajlar:
  548
  Baya eksik bilgi var...
   
 5. oğuzhan12345 Kömür Madencisi

  Katılım:
  19 Mayıs 2012
  Mesajlar:
  120
  sabahdı ve beynim bildğin bitikti :D zaten özet geçtim ve enderdrogon bossdur onlar bossdu
   
  MinerCrafter12 bunu beğendi.
Konu Durumu:
DİKKAT! Bu konuya 90 günden daha uzun süredir cevap yazılmamış. Son mesaj tarihi 3 ayı geçmiş konulara cevap yazmanız durumunda mesajınız silinebilir, uyarı alabilirsiniz. Eski konuya mesaj yazmak yerine yeni konu açabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş