Minecraftta en çok oynadığın serverler hangileri ?

KonuşanMUZ

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Minecraftta en çok oynadığınız serverler hangileri yorum atarsanız sevinirim.

MineKing07

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mineplex,HiveMC,WeirdCraft bu sunucuları çok seviyorum.

SurvivalMan

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ItsJerryAndHarry serverında şu aralar çok oynuyorum açıkçası

OneHeart

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Candycraft minigames oynuyorum genelde .

goliac

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Hiç duymadığım serverler

Colere akademiyi bende duymadım ama shotbow da oynamıştım. oradaki oyunlar başka server larda yok. tamamen orjinal fikir ve pluginler var. (tabi bir iki yerden esinmişlikleride var mesela mineZ adlı mini games leri var dayZ'in mc versiyonu ve gayet güzel)

epicnessity

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
"Beyler Neden Bu Listede Türk Serverleri Yok ?"
Biliyorum Bunu Soran Olucaktır Elbet Sizin İçin Hemen Cevapliycam

1-> Lapisli Faction Beyler Faction (Lonca-Klan) Sunucularında Genellikle Lapis Olur Peki Ekmek Elden Su Gölden her şey Hazır Paran Full Klasik Yapılar... Açıkçası Böyle her şey Birbirine Benzeyen Birçok Server Var.Yeni Ve Değişik Şeyler Geliştirilmeli.
2-Vip Alimi İçin Vip Alana Op Bile Verebilirler.Vip (Özel Üye)'ler Paralı Peki Bir Server 5TL İçin Bir Vipe "/repair,/repair all,Hack Açsa bir şey Olmaz Zaten Adam Para Verdi,P4 Set - P10 Sete Kadar Çıkan Sunucular,Vip Alana 5M Para" Gibi Özellikler İle Viplere Nerdeyse Op Vericekler 5 - 10 TL İçin
3-Küfür - Nefret - Hile Arkadaşlar Minecraft Bir Macera - Hayal Gücü Oyunu Değilmi Birazda Zorlayici Bir Oyun Peki Bu Oyunda Neden Hile Açarsın Ya Herşeyi Hile Senin İçin Yapiyor (Maden Bulur-Adam Keser-Sandık Arar-Adam Bular-Uçurur-Hızlı Kırma) Bunları Sen Yap Kardeşim Neden Herşeyi Hileye Bırakıyorsun.Helelim Nefrete Ve Küfüre Türk Sunucularında Şu Var Arkadaşım herkes Birbirine Küfür Ediyor Bir Nefret Var Adamı Kesiyorum Hack Kapa O****çocuğu Diyor Sırf Bunlar İçin ChatDüzenleyici - SohbetGardiyani Pluginleri Çıkarıldı Ya Adam Gelip Sunucuya Bug Ariyor Bilmem Sunucuya Bot - DDOS Saldırısı Yapiyor Veya Sunucuda Adamlara Küfür Ediyor Bunu Neden Yapiyorsun Diye Sorunca Sanane/Eğlence/Nebliyim Diyip Neden Yaptigini Bile Bilmeyen Var :D

İşte Bu Yüzden Türk Sunucuları Gelişmiyor Arkadaşlar İyi Forumlar :=)
+1

fuhreralbay

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
reklam yapmıyorum sadece soruya cevap verıyorum skyman.nitrado.net de oynuyorum :) hatta sadece burda oynuyorum