Minecraftta Kendi Animasyonunuzu Yapma Ve İlk Çalışmam

SprivaS

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar minecraftta animasyon yapmak çok kolaymış (gerçi baya vakit alıyo ama :D)
Ben bunu forumda gezinirken buldum bi yorumda arayanlar için konu olarak açmak istedim mine-imator adlı programı internetten indirerek açıyoruz ve gerisi çok kolay zaten bilmeyenler internette tanıtım ve rehber videoları bulunmaktadır ordan izleyebilirler kendiniz yapmaya çalıştığınızda ise çok yaratıcı olabiliyorsunuz
Adsız6798.png

15 dakikada öğrendim ve çok basit bir resim yaptım siz hareketli olarakta yapabilirsiniz çok fazla komut var ama bu sizi korkutmasın(çünkü temel komutlar hariç diğerlerini pek kullanmıycaz) biraz vakit harcayarak çok güzel işler yapılabiliyor kendi arkaplanınızı yapabilirsiniz :D beğeni ve yorumlarınızı bekliyorum eğer isterseniz bunu bir video olarakta açıklabilrim

Beo-Wolf

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yararli bir konu olmus tesekürler :D

SprivaS

Marangoz
En iyi cevaplar
0
dans filan ettiriyomda daha savaşı tam yapamadım

kaan2

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bende yapiorum fakat çok zaman lazım hemde baya bi 1 blok götürmek 2dk rahat aliyor o derece yani.

kaan2

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ama genede baya bi zor çünkü yürütmek için tıklıyon ayagı secion sonra yürütüyon sonra diğer sahneye geçion ayağı geri cekip diğer ayağı öne attırıyon baya bi zor

OguzOr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Pivot diye çöp adam animasyonu yapan bir program var onun 3D ve MC versiyonu gibi :)

Red_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İyiymiş -,-

mrbobaking

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ama genede baya bi zor çünkü yürütmek için tıklıyon ayagı secion sonra yürütüyon sonra diğer sahneye geçion ayağı geri cekip diğer ayağı öne attırıyon baya bi zor

ona gerek yok. programin altindaki hareket yerinde yürütücegin karakter için iki hareket seylerinden (ne deniyo onlara) yarat ve sonra ikincisine tıkla create walk gibi bisiy olcak onu yapınca oluyo

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
ona gerek yok. programin altindaki hareket yerinde yürütücegin karakter için iki hareket seylerinden (ne deniyo onlara) yarat ve sonra ikincisine tıkla create walk gibi bisiy olcak onu yapınca oluyo
Ben görmedim öyle bir şey :D