Minecraft'ta Pokémon! Play.Pixelika.network

Grenore

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu IP Adresi
Play.Pixelika.network
Oyun Sürümü
1.8x - 1.16x
Sunucu Slotu
2020
Sunucu Türü
Hub, Modlu, MMORPG
Tanıtım-crop.png

|-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|
Sunucunun Tanıtım Videosu
|-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|
Sunucudaki oyunların amaçları nedir?
Pixelmon: Yüzlerce çeşit pokémonun peşinde koşturup Pokédex'i tamamlamak için dev bir macera!
MMORPG: Büyücüler, savaşçılar, ninjalar eminim ki bunları hepimiz biliyoruzdur, peki ya bunları Minecraft'ta denemeye ne dersiniz?
A One Block: Koskoca bir gökyüzü, ve sen sadece tek bir bloğun üzerinde hayatta kalma macerası veriyorsun!
Sunucumuzda diğer sunuculardan farklı olan özellikler nelerdir?
Pixelmon Sunucumuzdaki Daycare Özelliği! Pokémonlarınızı belirli bir ücret karşılığı bırakarak seviye atlayıp çiftleşmelerine yarayan bir yer.
P2W Olmayan Sunucu: Sunucumuzda aşırı derecede fark yaratacak şeyler satılamamaktadır! Bkz: Legendary pokémon veren vip
Arkadaş Canlısı Yetkililer! Bu sunucuda yetkililer oyuncuların sorunlarına karşı olumlu ve çözümsel yaklaşır!
Herkesin Kazanabileceği Adil Etkinlikler! Etkinliklerimizin genel amacı oyuncuların mutlu olması ve rekabettir.
Sürekli Yenilenen Özellikler! Sunucumuza devamlı olarak çeşitli özellikler eklenmekte!
|Sunucumuzun Fotoğrafları
Spawn-crop.png
Lobi-crop.png
Lobi2-crop.png
Pokecenter-crop.png
Screenshot_7-crop.png
Pokecenter2-crop.png
Lab-crop.png
Lab2-crop.png
⢀⣠⣾⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠀⠀⠀⠀⣠⣤⣶⣶
⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠀⠀⠀⢰⣿⣿⣿⣿
⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣧⣀⣀⣾⣿⣿⣿⣿
⣿⣿⣿⣿⣿⡏⠉⠛⢿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡿⣿
⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠀⠀⠀⠈⠛⢿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠿⠛⠉⠁⠀⣿
⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣧⡀⠀⠀⠀⠀⠙⠿⠿⠿⠻⠿⠿⠟⠿⠛⠉⠀⠀⠀⠀⠀⣸⣿
⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣷⣄⠀⡀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢀⣴⣿⣿
⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠏⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠠⣴⣿⣿⣿⣿
⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡟⠀⠀⢰⣹⡆⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣭⣷⠀⠀⠀⠸⣿⣿⣿⣿
⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠃⠀⠀⠈⠉⠀⠀⠤⠄⠀⠀⠀⠉⠁⠀⠀⠀⠀⢿⣿⣿⣿
⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⢾⣿⣷⠀⠀⠀⠀⡠⠤⢄⠀⠀⠀⠠⣿⣿⣷⠀⢸⣿⣿⣿
⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡀⠉⠀⠀⠀⠀⠀⢄⠀⢀⠀⠀⠀⠀⠉⠉⠁⠀⠀⣿⣿⣿
⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣧⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠈⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢹⣿⣿
⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠃⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢸⣿⣿
Daha da fazlası için sunucumuza davetlisiniz!
Sunucumuzun Adresi: Play.Pixelika.network

Pixelmon Reforged
Web Sitemiz (Geçici olarak kapalıdır.)
Iletişim:
[email protected]

Zhaidel#0001
Discord Sunucumuz

Son düzenleme:

Grenore

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şu anda sunucumuzda GYM alımları mevcuttur. Eğer sizde GYM olmak için şansınızı denemek istiyorsanız, sunucumuza bekleriz :)

Grenore

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu hub yapıldı

Son düzenleme:

dostveviski

Yazıyor...
Sponsor
En iyi cevaplar
17
Ruh hali
Bunun bir de MC TFT versiyonu var süper bir şey :D

ArdaSlt

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sunucu güzel fakat aktif reklam yapılmadığı için az kişi var ve bu biraz sıkıcı oluyor ve discord adresini güncellerseniz seviniriz

V3X

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
kapalı gözüküyor

Grenore

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yakında açılacak discordumuza gelmekle ilgilenenler discord üzerinden bana erişebilir.
Kaneki_Ken#5605

Son düzenleme:

Grenore

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu Tekrar Aktif.

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Modlu sunuculara ilgim var fakat...Pixelmon tarzım deyil. RLCraft yada Ağır bir teknolojik paketli olaydı iyi olabilirdi :/ (Ben daha çok craft yapmayı seviyorum. Çok gezmek veya madene girmek beni sıkıyor) Ama yani sadece pixelmon ne biliyim. Türklük iş deyil gibi. Sunucu günde kaç kişi alıyorki?

Grenore

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Modlu sunuculara ilgim var fakat...Pixelmon tarzım deyil. RLCraft yada Ağır bir teknolojik paketli olaydı iyi olabilirdi :/ (Ben daha çok craft yapmayı seviyorum. Çok gezmek veya madene girmek beni sıkıyor) Ama yani sadece pixelmon ne biliyim. Türklük iş deyil gibi. Sunucu günde kaç kişi alıyorki?
Sen modpaketi olan türk sunucusu mu gördün ki hayatında? Doğrusu 2-3 kişi için vermiyorum o kadar para

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Sen modpaketi olan türk sunucusu mu gördün ki hayatında? Doğrusu 2-3 kişi için vermiyorum o kadar para
O kadar fazlamı O.O Dürüst olayım az bekliyordum. Bende modpack ile oynicak birisini arıyorum fakat hiçkimse yok...Pixelmon a gelince herkes giriyor niyese :D

Grenore

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
O kadar fazlamı O.O Dürüst olayım az bekliyordum. Bende modpack ile oynicak birisini arıyorum fakat hiçkimse yok...Pixelmon a gelince herkes giriyor niyese :D
Zhaidel#5605, Eklersen eğer orada konuşabiliriz