Yardım Minecraftta Sabah Nasıl Yatılır

flox96

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bazı kişiler harita yapmış onu oynuyorum. Fakat oyunda checlpoint yapmak için yatmam lazım. Fakat yatmak için yatağa sağ tıklayınca uyumak için akşam olması lazım diyor. Bunu nasıl düzelticem ? (Toomany ile uğraşmadan ? ) ---> (Ve Gece Olmasını Beklemeden :D )

Demonist

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bazı kişiler harita yapmış onu oynuyorum. Fakat oyunda checlpoint yapmak için yatmam lazım. Fakat yatmak için yatağa sağ tıklayınca uyumak için akşam olması lazım diyor. Bunu nasıl düzelticem ? (Toomany ile uğraşmadan ? ) ---> (Ve Gece Olmasını Beklemeden :D )
Basit, düzeltemezsin.

Sajibon

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Single player command yükleyip (too many itemsdan daha zahmetli) halledebilirsin...

Dorukkan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Normal şartlarda yatılmıyor.Ancak Too Many İtems yükleyip gece yapıp yatabilirsin.

TheMineMan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bence Too Many İtemi Yükleyip Gece Yapmak Daha Mantıklı

mrtefe12

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hamachi bir server açtım ve işçi aranır iş olarak şu şekil özelikleri blmesi lazım işi ile gerekli şeyleri bilsin yeter şunlara işçi aranır

not:işçi olan herkes vip özeliklerinden bedava olarak yararlanır ve hepsi yönetici olur
not:tüm yöneticiler kafasına göre herkeze ban atamaz ban atma yetkisi bir tek bendedir
not:serwerimizde küfür yasaktır küfür eden banlanır

çiftçi (tarla için)
reklamcı (serverin reklamını yapması için)
madenci (maden işlerini yapması için)
avcı (avlanmak için)
fabrika işçisi (silah vs gibi şeyleri üretmesi için)
aşçı (yemek hazırlması için)
map düzenleyici (serwere en iyi mapi seçmesi için)
emlakci (ev satması için)

server adı:appollocraft
server ip: serverimiz daha yapım aşamsında oldugun vermiyorum bir tek işçilere verilir

iş başvurusu için facebook adresimden beni bulun:http://www.facebook.com/murat.efe.180

mrtefe12

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hamachi bir server açtım ve işçi aranır iş olarak şu şekil özelikleri blmesi lazım işi ile gerekli şeyleri bilsin yeter şunlara işçi aranır

not:işçi olan herkes vip özeliklerinden bedava olarak yararlanır ve hepsi yönetici olur
not:tüm yöneticiler kafasına göre herkeze ban atamaz ban atma yetkisi bir tek bendedir
not:serwerimizde küfür yasaktır küfür eden banlanır

çiftçi (tarla için)
reklamcı (serverin reklamını yapması için)
madenci (maden işlerini yapması için)
avcı (avlanmak için)
fabrika işçisi (silah vs gibi şeyleri üretmesi için)
aşçı (yemek hazırlması için)
map düzenleyici (serwere en iyi mapi seçmesi için)
emlakci (ev satması için)

server adı:appollocraft
server ip: serverimiz daha yapım aşamsında oldugun vermiyorum bir tek işçilere verilir

iş başvurusu için facebook adresimden beni bulun:http://www.facebook.com/murat.efe.180