Minecrafttan Keyif Alamıyorum :(

WhiteH4cker

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Böyle oynuycam adamakıllı bir server bulamıyorum açıkçası yani minecraft ı sevmediğimden değil ama keyif alamıyorum..(

Fursum012

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Modlarla oyna. Adv mapları oyna. Adv maplarını arkadaşlarınla oyna. Arkadaşlarınla modlu oyna. Server aç.

WhiteH4cker

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server var ama mod yüklemeyi henüz bilemiyorum bi program varmış mod yüklemek için onun modları hd çalıştıranı varsa linkini verebilirmisin pc hd de bide nası map yüklüycem?

Usta Creeper

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
MOD YÜKLEMEYİ BİLMİYORSAN NEDEN OYNADIĞIN MINECRAFT KLOSÖRÜNÜN İÇİNDEKİ MOD DİYE KLOSÖRE ATMIYORSUN SANIRIM ÖYLE BİR ŞEY AMA MAP YÜKLEMEYİ BİLMEM BÖYLE BİRŞEY SANIRIM YENİ MAP YENİ WORLD OLUŞTURUNCA ONUN MAPI VARDIR

Fursum012

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
İnternetten araştırırsan bulursun. Sanırım forumda da onunla ilgili bir konu vardı.

yusufreyiz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
modu boşver sen. Git online oyna. Fakat büyük serverlarda değil. Kendi çevrenle yada buradan bulduğun arkadaşlarla. Keyif alamamanı anlıyorum bu modlarla çözülecek bir şey değil.

Storm

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Bence modlarla oyna. Otomatik mod kurmak için:
www.skydaz.com adresine gir ve mod indir. Eğer bunu istemiyorum diyorsan git serverlerde oyna, survival istiyorsan arkadaşlarınla beraber oyna. Benim başka bir önerim Adventure Map oyna :)