Minecraftturk Sunucusu Açılıyor!

• Konuyu başlatan BOZGUN
  • Başlangıç tarihi

MinecraftTürk Sunucusuna Katılmayı Düşünür müsünüz ?

• Evet

Kullanılan: 422 84.7%
  • Hayır

Kullanılan: 60 12.0%
  • Kararsızım

Kullanılan: 16 3.2%

• Kullanılan toplam oy
    498

insanazor

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adamın biri şoka girmiş,karısı; Migros'a... Hahaha.

SlackEngineer

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
beyler 5 tl vermek sorun degil fakat o parayı ulaştırmak mesele 18 yaşından küçük olduğum için kredi kartı felan olmuyor nasıl aktarıcağımı bilmiyorum sorun burda yoksa vip bile alırız

mineyardım

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
MineCraftTurk serverımız yakında sizlerle birlikte olacak. Ancak öncelikli olarak sizinde düşüncelerinizi almak istedik.
Servera herkes giriş yapamayacak ve kapasitemiz yaklaşık olarak 200-300 kişilik olacak ve en önemlisi serverın kapanma riski olmayacak. Daimi olacak serverımızda MineCraft' a doyacaksınız.
Forumda aktif olan kişiler arasında yapacağımız kura ile 50 kişi ilk ay serverda ücretsiz oynayabilecek. Diğer üyelerimiz ise aylık 5 lira gibi cüzi bir ücret ile oyuna dahil olabilecekler.
Konu hakkındaki düşüncelerinizi belirtip ankete de katılım sağlarsanız memnun oluruz.

MineCraftTurk Yönetimi
Tabikide katılırız... Kurada çıkmasakta 5 tl veririz ama şu banka hesap işlerine girmeyelim lütfen kredi kartı ödemesi fala filan bunlar sakıncalı işler... Telefon veya postane yoluyla belki gönderme şansım olabilir parayı. Ama inanıyorumki banka işini kredi kartlarını devreye sokarsanız forumdaki birçok üye para veremiyecektir anladınız siz :) Ama telefon veya postane yolu en garantilisi olabilir. Hayırlı, iyi forumlar

SlackEngineer

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Tabikide katılırız... Kurada çıkmasakta 5 tl veririz ama şu banka hesap işlerine girmeyelim lütfen kredi kartı ödemesi fala filan bunlar sakıncalı işler... Telefon veya postane yoluyla belki gönderme şansım olabilir parayı. Ama inanıyorumki banka işini kredi kartlarını devreye sokarsanız forumdaki birçok üye para veremiyecektir anladınız siz :) Ama telefon veya postane yolu en garantilisi olabilir. Hayırlı, iyi forumlar
evet arkadaşın dediği gibi mobil ödeme olabilir .

45tunahan45

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
MineCraftTurk serverımız yakında sizlerle birlikte olacak. Ancak öncelikli olarak sizinde düşüncelerinizi almak istedik.
Servera herkes giriş yapamayacak ve kapasitemiz yaklaşık olarak 200-300 kişilik olacak ve en önemlisi serverın kapanma riski olmayacak. Daimi olacak serverımızda MineCraft' a doyacaksınız.
Forumda aktif olan kişiler arasında yapacağımız kura ile 50 kişi ilk ay serverda ücretsiz oynayabilecek. Diğer üyelerimiz ise aylık 5 lira gibi cüzi bir ücret ile oyuna dahil olabilecekler.
Konu hakkındaki düşüncelerinizi belirtip ankete de katılım sağlarsanız memnun oluruz.

MineCraftTurk Yönetimi
herkese niye bedava değil

DarkGame

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Para konusu kötü diyosunuz da adamlar para almadan açsalar server'i 1 veya 2 ay'a kapanir server diye düşünüyorum ben çünkü dedicated server'lar hakkaten pahalı oluyor sizde biraz o insanları düşünün hani para veremeyecekler için bir şey demiyorum.Onlarda bi yönden haklılar.
Ben genede başarılar diliyorum.Server'in değerini anlayanlar para verecektir eminim.
Saygılar...

mineyardım

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Para yatırırız ama banka işlerine girmeyelim ptt yolu daha güvenli bence ptteden upt idi sanırım o yolla gönderebiliriz

RahaTsz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Size şöyle bir şey söleyeyim arkadaşlar benim günlük sigara param zaten 6,5 TL. 5 TL AYLIK olarak düşünürseniz hiçbir şey.. Ben 1 ayda Sigaraya bile 200 küsür TL para vermiş oluyorum. Ancak Hamachi de 2-3 kişi oynamanın dışında minecraft oynamadığım için nasıl birşeydir? veya nekadar zevklidir bilemiyorum. eğerki zevkli geldiğini varsayıyorum. kapanmıyacağınıda bilirsem serverin , 1 Senelik parasını bile veririm yani. Zengin değilim alnımın teriyle çalışıyorum öderim..

NoT: Nekadar sıkıcı gelsede okulu bırakmayın... Öğretmenlerinizi Dövmeyin.. :|