MineCry3! - FarCry'in Minecraft versiyonu!

MineCry'ı deneyecek misiniz?

• Kesinlikle deneyeceğim ve merakla bekliyorum!

Kullanılan: 43 97.7%
  • Pek beğenmedim, denemeyeceğim.

Kullanılan: 1 2.3%

• Kullanılan toplam oy
    44

SteveCooper

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Herkese selamlar... :)

Nasıl peki?

Yaklaşık 2 gün önce, FarCry3'ü bitirdim, ve gerçekten çok etkileyici bir oyun olduğunun kanaatine vardım. Biraz düşününce, az-çok Minecraft'da benzediğini fark ettim. Bende çeşitli modları birleştirerek, bunu yapmaya karar verdim! ^^

Şuanlık yapım aşamasında, 1 haftaya kadar bitireceğim, ayrıca %100 Türkçe! :^3
Modları vermiyorum, fakat gerçekten güzel bir şey olacak. Map gerçekten büyük, görevlerin senaryosu ve modlar hazırlandı. Mapini düzenliyorum, görevler gerçekten zorlayıcı olacak.

Hakkında!

FarCry3 oyunundan esinlenen bu modpaketi ''.minecraft'' halinde verilecek, kurması hiç güç olmayan bu mod paketini, herkes dilediği gibi oynaya bilecek. İlk sürümü yaklaşık 4-5 gün sonra yayımlanacak olacak bu mod paketinde, kendinizi FarCry'in acımasız doğasında hissedeceksiniz! AMINAKI köyündeki görevleri yaparak, size verilen yerdeki ödülleri ala bilirsiniz. Adanın her yerinde değişik chestler, ve chestlerin içinde satılmayı bekleyen eşyalar var.

Eşyaları ister satın, ister kullanın. Görevlerin hepsini bitirdiğinizde, özgürce devam ede bileceksiniz. Senaryosu değişmesine rağmen, FarCry'ın havası kesinlikle değişmedi!

İndirmeLinkleri;

0.05Alpha Deneme Sürümüdür.

Rapidshare:

https://rapidshare.com/files/561969984/MineCry3.rar

Dosya.TC

http://www.dosya.tc/server2/svqNBQ/MineCry3.rar.html

Oyunun senaryosu, değişti fakat amacı hala aynı! Canavarlardan düşen, ve sandıklarda topladığınız eşyalar ile marketlerden alış-veriş yapıp köyünüzü istiladan kurtarın!

(Versiyonu 1.4.7'dir, indirdiğiniz .rar'daki .minecraft'ı, kendi .minecraft'ınız ile değiştirin..)

KURULUM!

1- Başlat/Çalıştır %appdata% dizinine girerek, .minecraft klasörünü silin veya başka bir yere taşıyın.

2- Size vermiş olduğum dosyanın içindeki ''.minecraft'' klasörünü, %appdata%'ya atın, diğer klasörleri kesinlikle atmayın. ÖNEMLİ YALNIZCA .MİNECRAFT'I ATIYORSUNUZ, DİĞER KLASÖRLERİN HİÇ BİRİNİ BİR YERE ATMANIZA GEREK YOK! YALNIZCA ORADAN .MİNECRAFT'I BULUP ATIYORSUNUZ!

Bu kadar büyük yazdım, daha ''Nasıl kuracam abey?'' diyeni döverim! :^

Not: TooManyİtems yüklüdür, eğer gamemode1'de başlatırsa E'ye sonrada O ya basıp TooManyItems menüsünü açın, oradan S butonuna basın.

- Fotoğraflar

lolkraltrol

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
güzelmi yakıyo ben farc cry crysis minecraft assasins kralıyım