Mineplex'te Trainee olmak.

Procon1337

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayatta denerseniz sizi acayip yoracak bir şeydir, o soruları cevaplarken özgeçmişinizin 20 katı şey yazarsınız ve red edilirsiniz, stated reason: Not detailed enough derler.
Ama haklıdırlar da 30K online olan bir sunucuda Staff member olmak gerçekten zor olmak zorunda. İşte efendim bir aylık ULTRA rankımla 3 kez başvurdum şu an 3. ne zaman cevaplanacak diye bekliyorum adeta destean yazdım. Sonuçları burdan da yazarım.
Mineplexte moderatör olmak için ne lazım?
İngilizceniz destan yazacak kadar iyi olacak.
Adam gibi yazacaksınız .s .s yazmayacaksınız.
Soruları gerektiği gibi cevaplayacaksınız.
Ve en önemlisi asla pes etmeyeceksiniz 20 30 kere başvurup olanlar da var.
Hadi ben sonuç beklemeye kaçıyorum kendinize iyi bakın <3

Thepoisonn

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

tabi bu işin şakası umarım kabul edilirsin mineplex gibi bir serverda Türk bir yetkili olması güzel olurdu

Procon1337

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
"Answer isnt "for kick dumb people!!!" or "For ban cheater stupid ugly people!!!".
I love mineplex but im bored of playing i want a better experience at mineplex and if i be Trainee there will be no unfair caused by me thats my promise if i dont follow this ban me permantent.
And im bored of Turkish owners they just know to say "Define these regions procon!!!" , "Proconnn shut up!!!" , "Procon who did ask that to you?!" , "Procon this plugin is cool ! I dont care is it important or it isnt" and the worst shortening words so stupid. In Turkish "Hayir" means no, so we can shorten it as "hyr" but it is so mindless choice. and there is worst "hy" what? what is the wrong with these guys when i said this to them they started attacking me for my dots. I want an better, best experience i have ever gain. Why would i handle them more? .
Thank you for your reading."
Başvurumda bunu yazdım bir sectiona ve bu yetersiz gelmiş.
o_O

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
İngilizcen çok iyi değil
"what is the wrong" ya da "Thank you for your reading" diye şeyler yok ingilizce'de. Ben bile almazdim seni bırak mineplex'i

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Procon1337

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
İngilizcen çok iyi değil
"what is the wrong" ya da "Thank you for your reading" diye şeyler yok ingilizce'de. Ben bile almazdim seni bırak mineplex'i

What is the wrong yok mu o_O
What is the wrong with you?

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
"What is wrong with you" var.

"The" unique olan objelerin basina gelir.

"The glass" belli bir bardağı belirtmek için kullanilir.

"Give me the glass"

With Türkçe'deki "ile" baglacina denk gelir. belli başlı bir "ile" olamayacağı için "The" gelemez.

Procon1337

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öğrendiğim iyi oldu, da Türkçeyle çok alakasız bir dil saçma olur karşılaştırmak.

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öğrendiğim iyi oldu, da Türkçeyle çok alakasız bir dil saçma olur karşılaştırmak.

Turkceyle karsilastirmadim. Aciklamayi Türkçe yaptım. Karsilastirmis gibi oldu :D kolay gelsin bu arada, umarım kabul edilirsin.