MineRase Survival Sunucusu | Mimar Alımları

SelinWilson

HACKED BY SelinWilson
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Alınacak Yetkililer
  1. Mimar
Sunucu IP Adresi
Play.MineRase.Com
Öncelikle herkese selamlar,
Şuanda survival sunucumun mimarisi için profesyonel bir mimar ekibi arıyorum.Baştan bir harita yaratmamız gerekicek, bundan dolayı bize mimarisi iyi becerikli mimarlar gerekiyor.Sunucumuz 1.8 Survival olarak açıldı ve şuanda hub sunucuya geçiş yapıcağız.Yeni açıcağımız 1.12.2 Survival olucak ancak henüz bir mapimiz yok.İsteyen herkes sunucumuzda yetkili olmak için başvurabilir. Henüz bir kısıtlamamız yok. Ancak iyi bir mimar edinebilirsek gerçekten çok iyi olur .Sunucu içi bazı resimler konunun alt kısmına koyucağım. Bu şuanki 1.8 Survival sunucumuzun haritası.
2020-05-10_17.25.51.png

2020-05-10_17.30.16.png

2020-05-10_17.30.52.png
Bu resimler şu an ki kullandığımız haritadan bazı kesitler.Zaten bakan resimlere bakan arkadaşların nasıl bir mimar aradığımızı bildiklerini düşünüyorum.

Başvuru Kuralları; • Minerase Yönetimi tüm başvurulara eşit bir şekilde yaklaşacağından, torpil yapıldı gibi söylemlerde bulunmak yasaktır. • Kaç kişinin alınacağını Minerase Yönetimi gizli tutmaktadır. • Başvurusu kabul edilmeyenlere, alınmadınız diye bir şey söylenmez. Sadece alınanlara yazılır • Oyun içi aktifliği fazla olanlar 1 adım avantajlıdır. • Başvuru yapan herkesin en az 1 tane ekran görüntüsü göndermesi gerekmektedir. Ne kadar çok ekran görüntüsü o kadar fazla avantaj. • Alıntı yapı ekran görüntüleri anında teslim edilir ve o başvuruyu yapan kişinin birdaha asla hiçbir başvurusu kabul olmaz. • Başvuru yapan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

Play.MineRase.Com

Buraya kadar okumuş olan herkese teşekkür ederim.Herhangi bir soru kafanıza takılır ise discord sunucumuzda Yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.Herkese iyi oyunlar

Son düzenleme: