MINEREGAL Yeni ortaklar arıyor!

MrAvci

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Alınacak Yetkililer
  1. Ortak
Sunucu IP Adresi
oyna.mineregal.com
minecraft_title (1).png

MINEREGAL adlı minecraft sunucum için yeni ortaklar arıyorum! Projemizin tüm temelleri ve altyapı hazırlıkları tamamen
yapıldı ve bir müddet aktif olarak hizmet gösterdik ama talihsiz durumlardan dolayı ortaklarımla iletişim kuramıyorum.
Bu kopukluğun sebebi kesinlikle sunucu ile alakalı değil kişisel sebeplerinden (askerlik vb.).

Sunucumuz hakkında tüm altyapı çalışmaları tamamen REGAL PROJECT tarafından sağlanan MINEREGAL projemiz için
hiçbir teknik aksaklık söz konusu değil fakat maddi açığım olduğu için maddi anlamda yardımı dokunabilecek bir ortak arıyorum

Sunucumuz Survival sunucusu olarak açıldı ve altyapımız oyuncu kitlemiz tarafından fazlasıyla sevildi yönetici ve yetkili
kadromuzun tecrübesi sayesinde yönetim anlamında hiçbir sorun yaşamadık.

Sunucumuz gerçek anlamda optimize çalışan bir sunucu
image-2.png

Herhangi bir forumda reklam yapılmadı veya duyurulmadı kendi tiktok hesabımdan yaptığım reklamlarla kemik bir kitle topladım

image.png

Sunucu için çok emek verdim ve yüksek miktarda harcamalar yapıldı
Ekran_goruntusu_2024-01-03_201711.png

150+ Sunucuya özel büyü

Ekran_goruntusu_2024-01-02_212804-1.png

70 Rütbe ve rütbe sonu lig sistemi
2024-03-28_23.04.35.png

Sunucuya özel 5 adet yeni maden (Yeni setler, yeni aletler, yeni bloklar)

Sunucu hakkında sayamayacağım özel sistem var birkaçının elimde fotoğrafı olmadığı için bahsetmek isterim

Meslek / Görev / Günlük Görev / Koth / Süreli Uçuş / Rütbeli Pilot
Özel emojiler, semboller sunucunun tasarımı ve güzel görünümü için tasarlanmış birsürü texture
Piyango / Sohbet aktifliğini sağlayan sohbet etkinlikleri
AntiCheat / AntiGrief / AntiDDOS / AntiExploid

Bunlar sunucunun karakterini ve çekiciliğini arttıran sistemler ve elbette bu kadarla sınırlı değil arka plan için yapılmış onlarca çalışmamız da mevcut ama buraya tek tek sığdırmak mantıksız olurdu.

Discord üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz en kötü tanışırız veya yardım ve destek sağlayabilirim
Herkese iyi forumlar...
DISCORD: MRAVCİ

mineregal-bannerX.png