MineRise | Rehber Alımları | Mimar Alımları

iMunTu

Battis
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
MineRise Sunucumuza Mimar ve Rehber e gereksinimiz vardır. İlk önce form doldurulmalısınız.

İsminiz :
Discordunuz? :
Mikrofonunuz Bulunmaktamı ? :
Bilgileriniz ? (Uzun olmalıdır, Bildiğiniz içinizi dökün) :
Rehber için :
(Rehber) Ne zamandır Rehber olaylarında çalıştınız? :
(Rehber) Oyuncularla aranız nasıldır? :
(Rehber) Rehberliğinizden gurur duyarmısınız :
(Rehber) Sunucuda ne kadar bulunabilirsiniz (Günde 12 saat deyip servere hiç girmezseniz yetkiniz alınacaktır!!!) :
Builder için :
(Builder) Ne zamandır Build olaylarında çalıştınız?(Builder hikayeniz de varsa olabilir) :
(Builder) Builderlik olarak hangi sunucularda iş yaptınız/Yapıyorsunuz ?(Çok sunucuda çalışanlar alınmayacaktır. Günde 10 saat gibi girerim deyip 2 saat girmeyen kişilerde var) :
(Builder) Builder olarak orjinal builder yapabilirmisiniz (Hiç çalınmamış. Görüntüsü çok güzel, Aşırı ayrıntıya kaçmıcak şekilde, Uzay konulu buildler yapabilcek):
(Builder) Builder olmak için fotoraflarınız bulunmaktamı ? (Alınma ihtimalinizi arttırır!) :
Discordumuz : https://discord-gg/YXG5Mn6
(Lütfen - yi silip . koyunuz. Aksi taktirde girmez.)
Her eklediğiniz kelime alınma ihtimalinizi arttırmaktadır! Olabildiğince doldurun!
Sunucumuz Emek Skyblocktur.

Son düzenleme:

UmutPortal

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
(Rehber) Ne zamandır Rehber olaylarında çalıştınız? : 2 senedir.
(Rehber) Oyuncularla aranız nasıldır? : Çok iyidir emin olun oyuncular benden memnun olur.
(Rehber) Rehberliğinizden gurur duyarmısınız : Evet hemde çok.
(Rehber) Sunucuda ne kadar bulunabilirsiniz (Günde 12 saat deyip servere hiç girmezseniz yetkiniz alınacaktır!!!) : 7-8 saat durabilirim.

iMunTu

Battis
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
(Rehber) Oyuncularla aranız nasıldır? : Çok iyidir emin olun oyuncular benden memnun olur.
(Rehber) Sunucuda ne kadar bulunabilirsiniz (Günde 12 saat deyip servere hiç girmezseniz yetkiniz alınacaktır!!!) : 7-8 saat durabilirim.
İsminiz :
Discordunuz? :
Mikrofonunuz Bulunmaktamı ? :
Bilgileriniz ? (Uzun olmalıdır, Bildiğiniz içinizi dökün) :
Burayı unutmuşsunuz. Lütfen ekleyebilirmisiniz?

UmutPortal

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İsminiz : Umut Enes
Ne zamandır Minecraft oynuyorsunuz? : 6 yıl
Discordunuz? : SoildRss#4829
Mikrofonunuz Bulunmaktamı ? : Hayır maalesef.
Bilgileriniz ? (Uzun olmalıdır, Bildiğiniz içinizi dökün) : Merhaba ben Umut Enes 17 yaşındayım.12.sınıfa geçtim.Rehber olmaya adayıyım.

iMunTu

Battis
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İsminiz :Sedatcan
Ne zamandır Minecraft oynuyorsunuz
? :6 yıl önce
Discordunuz
? :Sedat#4170
Mikrofonunuz Bulunmaktamı
? :Bulunuyoda Konuşamam Yanımda Sevgilim Kalıyo
Bilgileriniz ? (Uzun olmalıdır, Bildiğiniz içinizi dökün)
: Hemen:D... mute/kick/ban/socialspy/invsee/feed/heal/manuadd/Jail ve daha fazlası...(form uzun olduğu için üşendim buraya hepsini yazmaya :D
Rehber için :
(Rehber) Ne zamandır Rehber olaylarında çalıştınız? :6 yıl
(Rehber) Oyuncularla aranız nasıldır? :Yani Genellikle Samimi Olur
(Rehber) Rehberliğinizden gurur duyarmısınız :Tabiğikide Evet...
(Rehber) Sunucuda ne kadar bulunabilirsiniz (Günde 12 saat deyip servere hiç girmezseniz yetkiniz alınacaktır!!!) :Yani 14 Saat Aktifim Fakat Sıkılırım Fln O Yüzden 8 Saat
Mikrofonla konuşulması gerekmektedir. Aksi taktirde alınmaz. Üzgünüm. İyi günler dilerim.

iMunTu

Battis
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
+Extra : Mikrofonunuz yokmu? Telefonlada konuşmanız yeterli olmaktadır. Discordu telefonunuza indirip konuşabilirsiniz.

iMunTu

Battis
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
+Hala alımlarımız devam ediyor!

DoktorTilki

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İsminiz : Doğukan Tilki
Ne zamandır Minecraft oynuyorsunuz? : 7 yıldır
Discordunuz? : DoktorTilki#0848
Mikrofonunuz Bulunmaktamı ? : Evet
Bilgileriniz ? (Uzun olmalıdır, Bildiğiniz içinizi dökün) : Rehberlik hakkında her şeyi biliyorum. Minecraft'ın TekOyunculu modunda 3 sene, Çok Oyunculu modunu 4 senedir oynuyorum. Onlarca server gördüm çok emeksiz olup servere yetkili arayan ama çok iyi serverlerda rehberlik yaptım. Sabırlıyımdır haksızlığa dayanamam yani normal olması gerekn bir insanım.
Rehber için :
(Rehber) Ne zamandır Rehber olaylarında çalıştınız? : 2 yıldır
(Rehber) Oyuncularla aranız nasıldır? : Oyuncuya göre değişir ama hepsine eşit davranmaya çalışırım
(Rehber) Rehberliğinizden gurur duyarmısınız : Tabii ki
(Rehber) Sunucuda ne kadar bulunabilirsiniz (Günde 12 saat deyip servere hiç girmezseniz yetkiniz alınacaktır!!!) : 5-6 saat

Depoeko

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İsminiz : Ekincan Ateş
Ne zamandır Minecraft oynuyorsunuz? : 2 sene
Discordunuz? : Ekincan#5232
Mikrofonunuz Bulunmaktamı ? : evet
Bilgileriniz ? (Uzun olmalıdır, Bildiğiniz içinizi dökün) : blender ve photoshop kullanıyorum yaklaşık 1 senedir ... oyuncular ile aram iyidir günün çoğu zamanı aktifim biyerden mesaj gelince direk geri dönerim, görüldü atmam :Dd...