Mines A Başlamanın Tam Zamanı ( 17:00 da) Nether +Yeni ORMAN

GeriVites

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kapatıldı devren​

Son düzenleme:

MeapBoy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ekip 1 kişi ise ekip sayılmaz bence.ve server tanıtımı çok klasik olmuş.Örneğin neden oyuncular sizi seçmeli veya sadece sizin serverinize özel neler var bunu yazarsan hem okuyuculara daha faydalı olur hemde oynayacak kişilere.

Turk4life321

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Diger survival sunuculardan daha zayif gelismeniz dilegiyle

VolkanFx

• Play.CraftMinerTr.com •
En iyi cevaplar
0
Spawn Bana Birazcık ÜcPinarı Hatırlattı ahh eski günler burak vardı patrisio :D Onun Haricinde Güzel Server :D

GeriVites

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucumuz 11:45 Aktif Olmustur İyi Oyunlar Dilegiyle

Ekip 1 kişi ise ekip sayılmaz bence.ve server tanıtımı çok klasik olmuş.Örneğin neden oyuncular sizi seçmeli veya sadece sizin serverinize özel neler var bunu yazarsan hem okuyuculara daha faydalı olur hemde oynayacak kişilere.
Bu kadar Ufak Ayrıntılara Takılmayın Yanına eklecek oldgundan öyle 2. Neden Oyuncular Bizi Seçmeli Gibi bir şey Yok İSMİMİZ YETER MANİSA Explore team

Spawn Bana Birazcık ÜcPinarı Hatırlattı ahh eski günler burak vardı patrisio :D Onun Haricinde Güzel Server :D
Saol Volkan Burak Hala Donmedi Donersen Saten HAberiniz Olur

Youtube : https://www.youtube.com/channel/UCm-TSNtOKNNzEkmNwQVIX-g
Facebook: https://www.facebook.com/ManisaExploreGaming/

VolkanFx

• Play.CraftMinerTr.com •
En iyi cevaplar
0
yardim lazim olursa skypemi ekleyebilirsin skype: byflex.tr

dmx5122

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucuda aşırı lag girdiği için şüphelenip saldırımı yapıyorlar kurucu acaba yazdım ve bu laftan hemen sonra banlandım.Hiçbir sekilde sizede ulaşamadım hiçbir heryerde skype tarzı bir şey koymamışsınız.Biran önce açarmısınız ve bide bu durumu uygun bir şekilde açıklarmısınız neden banlandım yanlışlıklamı ?
nick:Nevena

Şuanda korsan mc felan indirip yeni hesapla girmeyi deneyim ve gene giremedim kurucu ıp ban atmış bana.Durduk yere sebepsiz bir şekilde ve hatta tek bir kelime bile etmeden ıp ban atmıştır kendisi.Server daha bugün açıldı bence hiçç boşa emek vermeyin ne olduklarını çok iyi gösterdiler.Benim bot saldırısı yaptığımı felan düşünüyor heraldi gerçekten anlamadım ama çok ayıp bir şey.Kendisinede ulaşılamıyor zaten neden gizliyor kendisini onu anlamadım.

Sezer_

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucu aşırı yenilikçi olduğu için daha 1.7.2 sürümünü aşamamış :hmm1:

GeriVites

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu aşırı yenilikçi olduğu için daha 1.7.2 sürümünü aşamamış :hmm1:
Bir Sürüme Takmayın Love 1.7 Çogu pc de 1.8 optimizasyon sorunu var

Sunucuda aşırı lag girdiği için şüphelenip saldırımı yapıyorlar kurucu acaba yazdım ve bu laftan hemen sonra banlandım.Hiçbir sekilde sizede ulaşamadım hiçbir heryerde skype tarzı bir şey koymamışsınız.Biran önce açarmısınız ve bide bu durumu uygun bir şekilde açıklarmısınız neden banlandım yanlışlıklamı ?
nick:Nevena

Şuanda korsan mc felan indirip yeni hesapla girmeyi deneyim ve gene giremedim kurucu ıp ban atmış bana.Durduk yere sebepsiz bir şekilde ve hatta tek bir kelime bile etmeden ıp ban atmıştır kendisi.Server daha bugün açıldı bence hiçç boşa emek vermeyin ne olduklarını çok iyi gösterdiler.Benim bot saldırısı yaptığımı felan düşünüyor heraldi gerçekten anlamadım ama çok ayıp bir şey.Kendisinede ulaşılamıyor zaten neden gizliyor kendisini onu anlamadım.
kardeş sen körsun galiba

Sunucuyu Bir Kaç Hacker Hackledi Geçmiş Olsun
allahtan ben sw de yoktum Ben Geldim Duzelttim Sıfır sıkıntı

skype gerivitesmc bu arada

dmx5122

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
kardeş sen körsun galiba

Allahım adam bana körsün diyor :D Yav diyorumki tek bir iletişim adresi bile bırakmamışsın ip ban atılmış ve sunucu genede full çekiyordu.Hani kim olsa bitek kendinin banlandığını düşünür sen özür diliyeceğine bide saldırıyorsun.İşte sıkıntı bu,cebinde 30 tl parası olan herkes sunucu açıyor bizde veriyoruz saatlerce emeğimizi sonra çöp oluyor.Kocaman konu açmış aklına bi telefon numarasi,skype adresi koymak gelmemiş.ve banımı hala açmak aklına bile gelmemiş.

GeriVites

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kardeş sen körsun galiba

Allahım adam bana körsün diyor :D Yav diyorumki tek bir iletişim adresi bile bırakmamışsın ip ban atılmış ve sunucu genede full çekiyordu.Hani kim olsa bitek kendinin banlandığını düşünür sen özür diliyeceğine bide saldırıyorsun.İşte sıkıntı bu,cebinde 30 tl parası olan herkes sunucu açıyor bizde veriyoruz saatlerce emeğimizi sonra çöp oluyor.Kocaman konu açmış aklına bi telefon numarasi,skype adresi koymak gelmemiş.ve banımı hala açmak aklına bile gelmemiş.
serverdeki emegın farkında degilsin sen genç

Beyler Çokme sorunu çözuldu PVP Açıldı İyi oyunlar

Huzi01

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Build Gelişmeli

Hic Yenilik Yok
İlgilenme Sıfır

Bide Sizden Bunu Beklemezdim
şu an Telden Yazıyorum Pc Bozuludu
Ekran Goruntusunu Atamadım
Başka Serverlerde Reklam Yapmanın Anlamı Nedir
ben senin serverinde yapsam hoşuna gidermi ?