Mineshafter Skin Sorunu [çok Acİl]

UMTKLNC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar merhaba. Benim mineshafterimde ilk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum. Önceden düzgünce oynuyordum fakat şimdilerde skin gözükmüyor. Lütfen yardım edin. Şimdi diyeceksiniz "mcskinsearch" kullan. Orası çok güzel fakat ben skinimi değiştirebilme özelliğine sahip olmak istiyorum. Yardım edin. RESİM :

ulrade99

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bazen öyle hatalar oluyor banada çok oldu,bir süre bekle daha sonra dene ve ya başka skin dene oda olmassa mineshafter squared kullan aynı işe yarıyor. :)

UMTKLNC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bazen öyle hatalar oluyor banada çok oldu,bir süre bekle daha sonra dene ve ya başka skin dene oda olmassa mineshafter squared kullan aynı işe yarıyor. :)
mineshaftersquared nasıl kullanılıyor anlatır mısın ?? indirdim ama nasıl yapacağım ?

UMTKLNC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sorun çözüldü. Mineshafter squared kullanıyoum.

Blackzone

Marangoz
En iyi cevaplar
0
kardesim evet ole oluyo bendede oldu biyerden sonra düzeliyor yeni link yapıstırmayı dene veya oskini alıp baska bi siteye upload et onun linkini koy olede oluyor

UMTKLNC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kardesim evet ole oluyo bendede oldu biyerden sonra düzeliyor yeni link yapıstırmayı dene veya oskini alıp baska bi siteye upload et onun linkini koy olede oluyor
kaç kere denedim siteye upload edip yapmayı ama olmadı. 3aydır bu sorunlayım sanırım format lzm ama bence mineshaftersquared daha iyi hem lagsız.

Blackzone

Marangoz
En iyi cevaplar
0
deniyorum bende senin icin kardesim bende oluyormu diye sitedede sorun olabiliyo bazen