Mineshafter

toshiba123

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Her türlü nick ve şifreyi denedim ama Mineshaftere üye olamıyorum

MCrafter12

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
1-3) Mineshafter'e Giriş
Buraya tıklayarak Mineshafter sayfasına ulaşıyoruz ve sağ üstte bulunan Login'e basıyoruz.Sizi google hesap girişine yönlendirecektir.Giriş yapıyoruz ve mineshafter tekrar açılacaktır.
Hangi buraya?
2-Üye olmuyor şu hatayı veriyor : Name not available!
ismin uygun değilmiş ingilizcen yoq mu :DYeni bi isim yaz:D

Krauser

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar anlamadığım şey şu Mineraft'a üye olurken bizden kullanıcı adı istemiyor direk mojang account'a yönlendiriyor ve orda kullanıcı adı yerine e-mail istiyor. Mineshafter'a geldiğimizdede kullancı adı olmadığı için e-mail'i kabul etmiyor. Nasıl yardımcı olabilirsiniz ?

angaralim

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
kardeşim sana cok cok cok cok hemde cok teşekkürler ediyorum 4 saat üyelik için ugrastım ama senin sayende 5 dakikamı aldı cok cok teşekkürler

erncnkrgn00

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ya şu 5. kısımda minecraft üyelik admınızı ve şifremizi giriyoruz dedik ama ben üye olurken hiç username istemedi ?? firstname , lastname, e-posta bu kadar minecraft üyeliği var ama kullanıcı adı yok yardımcı olursanız sevinirim

Taha43

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
abi changeye tıklamıyor altta whatever.png die bisi gelio name passwordu yazamıyorum

OmerYagiz

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar minecrafta üye oldum mineshafterde setttinge yazıyorum ama Invalid Credentials hatası alıyorum

kaptanprays

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
artı kkullanıcı adı yok bana sıfır hesp bulana oynadığım 10 kaliteli oyundan 1 hesabımı vericem hepsi produr

kaptanprays

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kullanıcı adı istiyor sorunu çözene 1 pro hesap 10 oyundan

H

Hero_Steve

Ziyaretçi
ben sadece minecrafttan üyelik alıyım o bana yeter hunger gamese falan giriyim o bana yeter ama olmuyor işte dediklerinizin hepsini en az 100 kere denedim hiçbirşey olmuyor !!!!!!!!!!!!!!!!