Minestove Survival Ve Daha Fazlası - Oyna.Minestove.Com - www.Minestove.Com

Ekrem07_1994

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Beyler server gerçekten çok güzel. O kadar serverda oynadım ama buradaki adminler kadar ilgilenenini hiç görmedim, adamlar herkese tek tek cevap veriyorlar ve sıkıntısı olanı mağdur etmiyorlar.Örnek verirsem benim hayvanlarım resetten sonra kayboldu sağolsun gelip teker teker hepsini tekrar koydu.
Ama yalnız benim bir eleştirimde var, ve bence büyük bir sorun. Serverda Emeraldvip diye bir şey var.(Şu ana kadar bir kişide gördüm başka kimsede yok). Emeraldvip olan adama ban , mute , ip ban gibi yetkiler verilmiş.Benim başıma geldi o yüzden yazıyorum.Küçük bir argo kelime kullandım rehber anında 2 dk mute attı eyvallah.Ama ardından aynı anda EmaraldVip arkadaş 26 dk mute attı.Başka bir hesaptan girdim ve arkadaşa sordum neden mute attın diye bana "çok konuşuyorsun " dedi.Ben
girdiğim ikinci hesaptan arkadaşla tartışmaya devam ettim ve kesinlikle hiçbir argo kelime kullanmadım ama arkadaş dayanamayıp o hesabada mute attı.
Böyle şeylerin olmaması lazım.Benim yaşım 20 bu oyunu oynayanların genel yaş ortalamasının çok çok üstündeyim ve haksızlığa tahammülüm yok!. Ben size de hak veriyorum, Sizde sonuçta ram kiralıyorsunuz bu servera para veriyorsunuz VİP satmak zorundasınız ama bu kadar yetki çok çok fazla. Adminler olarak bu eleştirimi dikkate alırsanız hem sizin memnun kalacağınızı hemde biz oyuncuların mağdur olmayacağını düşünüyorum.

MuratcanSfyrk

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Beyler server gerçekten çok güzel. O kadar serverda oynadım ama buradaki adminler kadar ilgilenenini hiç görmedim, adamlar herkese tek tek cevap veriyorlar ve sıkıntısı olanı mağdur etmiyorlar.Örnek verirsem benim hayvanlarım resetten sonra kayboldu sağolsun gelip teker teker hepsini tekrar koydu.
Ama yalnız benim bir eleştirimde var, ve bence büyük bir sorun. Serverda Emeraldvip diye bir şey var.(Şu ana kadar bir kişide gördüm başka kimsede yok). Emeraldvip olan adama ban , mute , ip ban gibi yetkiler verilmiş.Benim başıma geldi o yüzden yazıyorum.Küçük bir argo kelime kullandım rehber anında 2 dk mute attı eyvallah.Ama ardından aynı anda EmaraldVip arkadaş 26 dk mute attı.Başka bir hesaptan girdim ve arkadaşa sordum neden mute attın diye bana "çok konuşuyorsun " dedi.Ben
girdiğim ikinci hesaptan arkadaşla tartışmaya devam ettim ve kesinlikle hiçbir argo kelime kullanmadım ama arkadaş dayanamayıp o hesabada mute attı.
Böyle şeylerin olmaması lazım.Benim yaşım 20 bu oyunu oynayanların genel yaş ortalamasının çok çok üstündeyim ve haksızlığa tahammülüm yok!. Ben size de hak veriyorum, Sizde sonuçta ram kiralıyorsunuz bu servera para veriyorsunuz VİP satmak zorundasınız ama bu kadar yetki çok çok fazla. Adminler olarak bu eleştirimi dikkate alırsanız hem sizin memnun kalacağınızı hemde biz oyuncuların mağdur olmayacağını düşünüyorum.
Merhaba, EmeraldVip'lere mute ban gibi yetkiler tabii ki vermiyoruz. Memocan adlı oyuncu rehber olarak geldi sonra servere destek olmak amacıyla emeraldvip aldı bende ona özel grup oluşturdum tüm emeraldvip özellikleri + mute yetkisi verdim (ban kick falan yok sadece mute ) yani vip lere mute ban gibi yetkiler kesinlikle verilmiyor yanlış anlaşılmasın hatta: /list yazarsanızda listede o adamın hangi grupta oldugunu görürsünüz başında EmeraldRehber yazıyor ona özel bi grup yine ben onla konuşurum gerçekten gereksiz ve fazla mute atmış Kusura Bakmayın İyi Oyunlar...

Son düzenleme:

enda_dragon

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
harika bir server yetkililer çok ilgili muratcantr7 olsun okayogru olsun hepsi çok ilgili herşeye cevap veriyolar başka serverların umrunda değil

InfusionCoder

HTML CSS PHP Coder| MrCezmi| TeamCezmi
En iyi cevaplar
0
Telefondayım resimlere bakınca böyle bir server görmemiştim survival+full inanılmaz daha gelmeden vipimi ayır fiyat ve özelliklikleri yorum olarak yazarsan bende bir karar vermiş olurum

HUAWEI Y320-U10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MuratcanSfyrk

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Telefondayım resimlere bakınca böyle bir server görmemiştim survival+full inanılmaz daha gelmeden vipimi ayır fiyat ve özelliklikleri yorum olarak yazarsan bende bir karar vermiş olurum

Teşekkürler - Daha İyisi Olmak İçin Çalışıyoruz - vip bilgi için sitemiz mobil görünüme açıktır = http://playgamemafia.jimdo.com/vip-1/

İyi Forumlar .[DOUBLEPOST=1410022487,1410018400][/DOUBLEPOST]Uzak Biyerde Kendi Çapında Çiftligini Kuran Bi Oyuncu Beğendim Foruma atayım dedim :)

InfusionCoder

HTML CSS PHP Coder| MrCezmi| TeamCezmi
En iyi cevaplar
0
Muratcan ben dia vip alcam hiç dia vip yok herhalde ondan extra ne verirsin

MuratcanSfyrk

Marangoz
En iyi cevaplar
0
DiamondVip

-160.000 Oyun Parası

- 12 Sethome Hakkı

- Chatta Renkli İsim [DiamondVip]

- Anında Işınlanma

-/Back Komutu

-/enderchest Komutu

- 20.000 Blok Claim Hakkı

- İstedigi Yere 3 Mob 1 Blaze Spawneri Kurdurma Hakkı

-/Kit DiamondVip Komutu İle Her 3 Saatte Bir 12 Elmas 1,5 Stack Tecrübe İksiri

- Hediye 1 Adet Nether Star (Fener Yapımında Kullanılır )

-Birde Bizden ilk vip lere hediye Hazır Ev Kurarız .
[DOUBLEPOST=1410070926,1410023474][/DOUBLEPOST][DOUBLEPOST=1410076603][/DOUBLEPOST][DOUBLEPOST=1410082053][/DOUBLEPOST][DOUBLEPOST=1410091871][/DOUBLEPOST]Güncel..[DOUBLEPOST=1410097732][/DOUBLEPOST]Ram Slot Tekrar Arttırılmıştır İyi Oyunlar GameMafia :)

Son düzenleme:

MuratcanSfyrk

Marangoz
En iyi cevaplar
0
hey nasıl kayıt olcaz
/Kayit Şifre TekrarŞifre İle Kayıt Olabilirsiniz
Örnek :
Şifremin 1234 olmasını istiyorum
/Kayit 1234 1234 yazınca kayıt olurum sorna servere girerken /Giris 1234 yazarak giriş yaparım
Not : 1234 -12345 gibi basit şifreler kullanmayın .[DOUBLEPOST=1410101580,1410100385][/DOUBLEPOST]GameMafia Marketimiz Hakkında Anket
- Oldugu Gibi Kalsın ( az item alınıp satılsın )
- Tamamen Kaldırılsın
- Genişletilsin bolca item eklensin
http://strawpoll.me/2514335 Girip Oylayabilirsiniz .

arda753

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Hayırlı olsun GameMafia 50 kişilik slot :D

Osndbk41

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
''8. Çalınan Kaybolan Esya vs. Tamamiyle Siz Sorumlusunuz.''
Bu çağda millet hile ile ölümsüz oluyor sizin bu yaptığınız saçmalığa bak

AtakanErmisKZ

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mükemmel Bir Sunucu Niye Faction Oynadığınızı Sanıyorsunuz Hala Anlamadım Zaten Türkiyede Emek Faction Diye bir şey Yok...

MuratcanSfyrk

Marangoz
En iyi cevaplar
0
''8. Çalınan Kaybolan Esya vs. Tamamiyle Siz Sorumlusunuz.''
Bu çağda millet hile ile ölümsüz oluyor sizin bu yaptığınız saçmalığa bak
Bu Kuralın Sebebi Örnek : Millet Claim Atmıyor Evine sonra sandıgından item çalınyor biz bunlara yetişemeyiz ve bu kural olmasa herkes işte şu kişi hile ile şu eşyamı çaldı şu itemim şöyle kayboldu şurda öldüm şu itemlerim gitti gibi sebeplerle gelecektir ..[DOUBLEPOST=1410123896,1410123865][/DOUBLEPOST]
Mükemmel Bir Sunucu Niye Faction Oynadığınızı Sanıyorsunuz Hala Anlamadım Zaten Türkiyede Emek Faction Diye bir şey Yok...
Teşekkürler :)